Ѓаволот ги сруши кулите близначки

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
А кога се десило ова?

И ако малце повеќе внимавате во дел од секунда се гледа Моника Левински како му прави фелацио на Клинтон.
 
Член од
26 јануари 2009
Мислења
230
Поени од реакции
10
Mame mu ebam gjavolot stavi race i na bliznackite . Ne e mozno za drugo nesto da se raboti , definitivno gjavolot gi poeba , toj gi srusi :tapp:
 
П

Паган-др

Гостин
На американците им ги срушија кулите , на ацко му помогнале да го освои цел свет ..... Уште ни помагаат и во денешно време , мене и на точкест секоја сабота пива ми отвараат на пример
Баш сеа со нив кафе пијам. Ми зачистија по дома така да мајка ми сеа у џакузи е ужива. :)
 

BlaCk FiRe

`Going NoWhere`
Член од
21 март 2008
Мислења
637
Поени од реакции
18
Аууу што нема значи еј све ќе измислат. :)
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Дури и на Александар Велики му имаат помогнато НЛО да ги сруши зидините на Градот Тир кои биле високи 15 метри.
А за освојувањето на Индија му свртиле грб "ванземаљците"???:pos2:
 
Член од
3 јануари 2009
Мислења
190
Поени од реакции
1
Абе што се разбирате вие од живото кога не сте прочитале ништо и како ќе можете да соберете два и два и да донесете закључок.

Дури и на Александар Велики му имаат помогнато НЛО да ги сруши зидините на Градот Тир кои биле високи 15 метри.

Aleksandar veliki, za vrijeme opsade Tira imao je bliski susret u kojem se izvanzemaljci nisu ponašali neutralno nego su mu pomogli. Naime, zidine Tira bile su visoke 15 metara tako da ih Aleksandar nije mogao razoriti. Kada je htio odustati desilo se nešto što je obje vojske ostavilo u čudu. Pojavili su se ''leteći štitovi''. Iz jednog je bljesnula ''munja'' i razrušila zidove tira. Tir je pao. TI ''leteći štitovi'' su letjeli sve dok Aleksandar nije posve opljačkao i zapalio Tir. Onda su tajanstveno nestali.

http://ufologija.atspace.com/html/dosje_x.html
Викаш на Ацета наш му помогнале а :vozbud::pos:.Виј ги овие вонземјаните бе,стратешки пријатели ни биле,треба сеа да потпишиме договор да соработуваме повише во полето на економијата,и една амбасада у Скопје да им отвориме
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.239
Поени од реакции
16.220
Летечка амбасада:vozbud:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
Зоте едноставно БРАБО за видеата, ја откривме конечно вистината за тоа што уствари се случувало во америките. Значи ВАНЗЕМАЉЦИ биле тоа, па пизда им лепа материна шо не дојдат навака да на нас све ни поебат матер? И тоа даЉинската нивни све им ебем како им снемало батерии у сред управЉање па да забегале тоа авионите накај Хонг Конг па да им се десеше ко со Кинг Конг?
Мамата ова дрогава растура
Пацер! Ѓаволот е! Не вонземјанци!
Ц ц ц, од збор не се разбирате!
 
Член од
24 август 2007
Мислења
761
Поени од реакции
15
лол НЛО. Кој гледа НЛО нека си го провери видот. А тој што гледа вонземјанско НЛО нека си извади лекарско.
Да беше она со чадот видео а не слики имаше шанси да се поверува, ама слики вака само будала што не слушнала за фотошоп. И видеото се монтира ама далеку потешко од слика а и нема кој да се замара со денови за зафрканција.
ме наапуваат вакви клипчиња :)
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
лол НЛО. Кој гледа НЛО нека си го провери видот. А тој што гледа вонземјанско НЛО нека си извади лекарско.
Да беше она со чадот видео а не слики имаше шанси да се поверува, ама слики вака само будала што не слушнала за фотошоп. И видеото се монтира ама далеку потешко од слика а и нема кој да се замара со денови за зафрканција.
ме наапуваат вакви клипчиња :)

Еве ти видео кое го докажува тоа дека не ефотошоп али овде има премногу неверници кои навистина и гооспод да дојде на на земјата нема да поверуваат.



Значи на 37 секунди стисни на пауза од ова видео и ќе видиш дека е истата фигура од првото видео кое впорчеме исто така стпирано и за д аможе да се забалежи за таквите како тебе.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.239
Поени од реакции
16.220
И ај шала на страна, ти ЗОТЕ со цел памет сакаш да не убедиш дека нападиве се дело на ѓаволот и НЛО?
Ама искрено кажи која ти е целта.
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
На 37 секунди гледам овен.Значит ЗОТИРИС не е ѓаоло туку овен.
 
M

Mario Gómez

Гостин
И ај шала на страна, ти ЗОТЕ со цел памет сакаш да не убедиш дека нападиве се дело на ѓаволот и НЛО?
Ама искрено кажи која ти е целта.
Да ни искаже дека има супериорен мозок...
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Да ни искаже дека има супериорен мозок...
Не мора да се искажува.Ние знаеме дека имат супериорен мозок.Специјален е.Сега уше да отворит тема за тоа кој го убил Кенеди...и то да го разјасниме.:pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom