Ѓаволот ги сруши кулите близначки

M

Mario Gómez

Гостин
Не мора да се искажува.Ние знаеме дека имат супериорен мозок.Специјален е.Сега уше да отворит тема за тоа кој го убил Кенеди...и то да го разјасниме.:pos2:
Јебига тој тоа го решил од пред 10 години без наша помош.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Зоте знае кој бил вториот стрелец на Кенеди, го фати чудовиштето од Лох Нес, правилно ги чита пророштвата од Нострадамус....
 
Член од
28 октомври 2005
Мислења
8.293
Поени од реакции
1.646
Глупости се овие...

Глупи сте и покрај факти и докази што не можете или не сакате да верувате на цврстите докази. Тоа со еден збор се нарекуваат неверници.


еве јас од истото видео со помош на алтка за сликање прво го паузирав видеото на 37 секунди и после ја добив оваа слика. иста така е направено и на првата страна што го поставив видеото. значи ништо не е случајно и сите тие слики се само знаци кои потврдуваат кој го извршил или кој имал улога во извршување на нападот.


 
Член од
14 декември 2008
Мислења
1.709
Поени од реакции
126
Ne site sliki na videovo se od kulite bliznacki + pola od niv se photoshop izrabotka:wink:
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Зоте и да прднам може ке се појави во некоја секунда ликот на Ѓаволот....
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Зоте,го заеба ѓаволот,сега треба да плаќа адвокати.
ОСАМА Е НЕВИН!
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Zote брат ти мора да си во крвно сродство со Васил Глигоров....оди нека ти извадат упут за во институцијата кај што е моментално он сеа....ем преку ред со врски ќе влезеш...

п.с сериозен сум
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Ех и јас кога го отварам ќумбето дрва да ставам испаѓа дим и оп го глеам ѓаолот у чадот.Леле ѓаволот ми помагал со тоа шо ги горел дрвата.Алал да му е.:kesa:
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
ZOTE е новиот Чак Норис..само он знае дека кулите ги срушиле ванземаљци и ѓаволи.А вака ме заинтересира,да не се појави негде сатаната Пикоро??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom