Nino Manchester
Поени од реакции
17.887

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Секоја вечер си легнувам сабајле кај 6,7

    како бе :DDD
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Nino Manchester
    Near
    Near
    минатата недела у сабота :D
    Nino Manchester
    Nino Manchester
    Ххаха прав си поправам дур е време, јбг не ми е тука паметот.
    Near
    Near
    хаха приметив,нема врска се дешаваат грешки...возбуда ради #mambaday ваљда..
    Џ
    Јас па кога и да одам да дарувам крв барам стриктно маж да ме боцка :D Два пати досега жена ми земаше, два пати носев огромни модринки по две недели. :(
    Пошто не е дозволено реплицирање во ДК - и докторите ќе добијат бонуси. :)
    Nino Manchester
    Nino Manchester
    Да да видов од кога го напишав постот.Плус една плата,мада можеле и нешто повеќе,ама секако не е лошо.
    си ја допишувале на ливчето и си ја заокружувале, икона им е таму :D
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Nino Manchester
    Nino Manchester
    Nino Manchester
    Фала ќе пробам,ма стварно чудно ми е,ајде да не се движим,ај ќе речеш,ама ова еј отров,На страна што грбов ме убива на секоја промена на времево,знам и ти негде имаше пишано дека имаш ваков проблем,од сеа кај ќе ни биде крајот у П,М
    I
    Ilumious
    Камо среќа да е ова од недвижење, болест на гравитацијата е, ги влече дисковите и пршлените од грбот надоле и попуштаат :D ама кога фатив да пијам магнезиум скоро и да нема болки, така да пробај :)
    Nino Manchester
    Nino Manchester
    Ќе пробам,па ќе видим дал ќе ме биде.
    На секој твој пост се смеам за аватарот што го носиш :)
    Уште колку ти остана? :Д
    Nino Manchester
    Nino Manchester
    Имаш време уште до недела,ама барем не сум ко некој се кријат ко ќе изгубат кладба.
    Peja989
    Peja989
    Нема врска, си ја прифати машки кладбата и си го носиш аватарот. Да бев модератор тогаш, казнени ќе дадев за неисполнување на договорот :)))
    Смени го тимот и нема будали да ти се собираат :D
    Nino Manchester
    Nino Manchester
    Фала ептен ми помогна,арно ќе беше ако е до тоа,само светов отишолу пм.
    Да не си бил баниран од кај нас у фан-клуб ќе сфатеше зошто го пишав постот :) Кај нас во фан-клуб 90% од постовиве на последниве страни се од ваши фанови па на зафрканција го пишав постот. :)
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Nino Manchester
    Nino Manchester
    Nino Manchester
    Цц дуре сеа гледам дек си ме цитирал за тогаш.збам дека пишуваа кај вас,и лош момент беше и затоа мислев дека провоцираш.А за банирањето се надевам дека не си баниран.Сега реално ја може заслужив бан од кај вас,ама не пернаментен,мада нема везе гајле ми со оглед на тоа што претпоставувам кој ме банирал.
    Citav deka Nisho seriozno ne bilo so Shumi.
    Od kaj sea deka se bori za zivot?
    Ф
    се отепав од смеење кога му ја лупнаа бананата на Перо пред некој ден... па уште си пишал види каков избачај има ко желка хахахахахахха
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Nino Manchester
    Nino Manchester
    Nino Manchester
    Хахах па така е бе,гледај го жити све.Ја побрзо ја исфрлам топката од него,каде бе со тоа у Нба.па милсап лепел и лепел банани,па што останало за Перо наш.
    хахахахахахахахахаха
    значи како ти стои аватаров!!! :))))))))))
    Nino Manchester
    Nino Manchester
    хаха доста бе уште ти фалеше да ми кажеш.Али еј кај ја нашол сликава,вака насмеан,ко пуканка е,хаххха.
    Peja989
    Peja989
    ахахах абе вриштам кога ќе те видам дека си пишал нешто!
    Којзнае колку долго го барал :))))
    SomeoNe!
    SomeoNe!
    dve minuti :P
    Не може, мое си е, да знаеш само колку си го сакам ова пиво.
    Ќе го шмукнам без проблем, за тоа не треба да имаш грижи :)
    Nino Manchester
    Nino Manchester
    Пу што си за нигде,кај мене нема ни еден ден да остане.Само сеа на вруќинава ако не опне у глава,опнати ќе бидемо хахах.
    blue ladybug
    blue ladybug
    А бре многу е, кај ќе можам за еден ден да го испијам. Ти викам цел фрижидер ми е полн. Некум глава да ме боли после :D
    B
    Од тетово си мислам, ќе играме мал фудбал внедела, па сакаш ли да ни се приклучиш
    Nino Manchester
    Nino Manchester
    Да од тетово сум,само слабо играм фудбал,само ќе ви сметам.Појче сум по играњето баскет,сепак фала на понудата.А каде играте у рамстор?
    B
    Beck's
    Да у рамсторе ама ни требаше уште некој друг па ми текна на тебе, нејсе тоа е :)
    Не мора одма да се возбудуваш што ти го избришав постот. :) Ја средував темата, и во право беше со првиот пост, хаос беше таму. Тоа што сум ти го избришал не значи дека не се сложувам со него, само што немаше потреба да стои таму одкако ја средив темата.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom