Fasty
Поени од реакции
47

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Не сум легенда, него работев во Шпиц а сега сум во друг медиум, така што ми се делумно познати работите во новинарството, како според регулативите треба да биде, а како е. И тоа со приложувањето докази беше за - докази дека сум женско лол :D... И не фурај така лош шовинистички филм - женско паметно... Лошо делуе. Поздрав!
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Fasty
    Fasty
    Fasty
    300? пола држава ...како и да е убаво е да се има контрола на јавното мислење во раце .. ама ајде ти биди здрава личност во нездрава околина ..т.е и тоа се може .. али реткост е.. се испочитувани таквите фацки ..максималнно квалитетно мислење .. АМА ШТО ..на форум е сепак .. во живо да се збереме сите и да има теми вака и групи негде во качифи секоја тема свое сепаре :)
    Пеам на свадби
    Пеам на свадби
    Ти колкав/а си и што учиш/имаш завршено?
    Fasty
    Fasty
    Машко .. 174 см !
    16према17 години горд на истото..број да ти дадам ли мој во инбокс?..би било ОДЛИЧНО и екстравагадно да продолжам со тебе реална комуникација
    Lad, надобронамерен совет, прво види темата дали постои па после отварај. Оваква тема за врски у далечина имаш..
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Fasty
    Fasty
    Fasty
    ЌЕ ЈА СПОЈАТ ..ти само давај мислења ќе ја спојат паметни се они имаат јаки функции :)
    Saladin
    Saladin
    јас одамна дадов мислење на таа тема и како што гледа, сеуште ми е слично со тоа така да ќе се воздржам од секаков коментар.
    Fasty
    Fasty
    хмм..нека ги спојат темите бе whatever
    само мали секси паузи ми давате администратори О клети да сте ..да одите во мајчината прегратка !
    King B
    King B
    ги нервираш изглеа :/
    Fasty
    Fasty
    mozda
    Да не те шокираше мојата исповед,па ја снема темата?
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Fasty
    Fasty
    Fasty
    ТВОЈАТА ИСПОВЕД СЛОБОДНО НАПИШИ ЈА ВО ИНБОКС -МАЛИ ФРКИ СО АДМИНИТЕ
    Fasty
    Fasty
    ме занима многу твојата исповед
    ТОА НА АВАТАР <- Е МАШИНЧЕ ЗА МЕШАЊЕ И ВАРЕЊЕ НА КАФЕ А ЈАС СУМ ТЕО ДРАГО МИ Е :)
    Fasty, што е ова на аватар?
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Fasty
    Fasty
    Fasty
    хаххаахахха не ме банирај не е ЕРОТСКО аххахах машинче за мешање и правење на кафенце ..и во потпис иам за кафето неколку зборови ...пијам кафе од кригла и сум зависен од истото затоа е тој муабет
    I
    Ilumious
    Не бе, нема банирање, само ме интересираше што е :)))
    Fasty
    Fasty
    НП пишав и статус .. Види ги темичкиве пушти мислење ојдов јас :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom