Fasty

Не ти треба инфо
јас ќе ти дадам инфо ако видам дека треба
Роденден
април 4
Локација
Јужно Скопско гето
Пол
Машко
Занимање
Уличен Артист

Потпис

Со секој мој следен збор оставам жиг во твоето срце.:love:
Жиг мила што секоја вечер ќе ти биде немир.
А секое утро ќе ти се буди со помислата на моето име и моето ебено презиме и од каде доаѓам
the best of me ^_^ Не сум совршен,Сум идеален :)

Заследени членови

Следачи

Трофеи

 1. 10

  Несопирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме дека за ова ви беше потребен повеќе од 1 ден!
 2. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 3. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 4. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 5. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Bottom