naumdb
Поени од реакции
5.508

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ауу да не му текне да смисли нови прашања пошто јас рачунам само од нив да учам.
    Да имам некои прашања а знам и кои кејсови се паднале само не им ги знам точните одговори.
    Иди најди го постот кај што им ја пастирав статијата на тој Фабрицио Романо што го бранеше Пандев и им пишав: Читајте Хејтери, после ми се нафрлија на мене :)

    Претеруваат, тоа им го зборев, сеа сите го возвишуваат, и го гледаат Пандев и секој играч како флипер, уште колку животи има толку, ако ги потроши сите го тераат у пм, и со гол како да става житони во флиперот за плус животи. Од а до ш е така.
    :pos: Така а?
    Го чекам Боби другарчето, сигурно го јаде реметот сега од цимерите
    Ќе видиме, којзнае =)

    Инаку за априлска сесија, епа тоа беше негде пред 2 години ако добро се сеќавам, преголемо малтретирање беше, да не ти ја раскажувам целата историја, види поднеси молба во архива да полагаш и ако таа од таму те врати, речи и` дека “шефицата ти рекла ти да си поднесеш, без разлика“ :)
    имаш да ми дадеш линк од блоковите и редовите на борис да знам од прилика каква ми е позицијава за утре ? :)
    З`ш бе да не го положиме, ќе положиме xD
    А иначе фала многу за инфото, јас мислев до 280-та дека е хахах xD
    Не знам, по природа сум сомничава па ете... затоа :) Ај ке опростиш.

    Ја отупеа со паузите, скапавме. Мене Морал ми беа очајни, ДЈ и така и така. Зеле колку толку ја извади работата.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom