D-r-ot
Поени од реакции
941

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Ме изнасмеа, јака поента :)
    Уште двете заостанати и дербито... овие немаат сила, да не е Ибра со Јуве ќе делеа место.
    И Бранко ме збудале со тоа одбраната како го потценила Лече :)
    M
    Ај да едитирам, да не помисли дека сум сериозен и да се наљути.. ))
    Океј, значи си слободен. Епа од прилика после 11, ама ќе ти пишам порака една или ќе ти јавам да си станеш навреме :)
    Фала за гостопримството, фин си вака, инаку ќе ги избушам гумите на зеленото даеву покрај кое што проаѓам секое сабајле хаххаха...
    И кафе ќе даеш?
    п.с. Еј да, друшкане аеродромски, СРЕЌНА НОВАА !!! Сериозно, се најубаво, забораив дека забораив да ти честитам :/
    Дома си од понеделник натака? :)
    Јас имам полагање од 9 до 11, кој ден кај 11 ќе си слободен да наминам да зеам тоа што треба да се земе ? :)
    Најчитана статија ќе биде :pos:
    Јас ќе ги земам играчите, ти имаш живци за подолги ствари, земај го Лео :)
    Ќе одам за Сити да навивам, а Шити а Јунајтед, битно Манчестер е де :pos:

    Да, добар гол, знае каде ќе дојде топката, исти ко Солскер е, ни фалеше уште една фацка што знае да дава голови во 90+. Е тек сега не мрзат сите :pos: Иначе среќна нова година, се` најубаво и уште многу победи на Интер и кревање на скудетото, иако знам дека федерацијата ќе умеша нешто прсти годинава и да избиете први, нема шанси 6 години со ред да ве остават :)))
    Јас тоа го карактеризирам ко - ако не може тимот твој да ти ја исполни желбата да има супер ѕвезди и што е најбитно да победува често, да не те зеза друштвото, ќе си навиваш за два тима, некад и три, па ќе нема зима за тебе :pos:
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom