D-r-ot
Поени од реакции
941

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ме изнасмеа, јака поента :)
  Уште двете заостанати и дербито... овие немаат сила, да не е Ибра со Јуве ќе делеа место.
  И Бранко ме збудале со тоа одбраната како го потценила Лече :)
  M
  Ај да едитирам, да не помисли дека сум сериозен и да се наљути.. ))
  Океј, значи си слободен. Епа од прилика после 11, ама ќе ти пишам порака една или ќе ти јавам да си станеш навреме :)
  Фала за гостопримството, фин си вака, инаку ќе ги избушам гумите на зеленото даеву покрај кое што проаѓам секое сабајле хаххаха...
  И кафе ќе даеш?
  п.с. Еј да, друшкане аеродромски, СРЕЌНА НОВАА !!! Сериозно, се најубаво, забораив дека забораив да ти честитам :/
  Дома си од понеделник натака? :)
  Јас имам полагање од 9 до 11, кој ден кај 11 ќе си слободен да наминам да зеам тоа што треба да се земе ? :)
  Најчитана статија ќе биде :pos:
  Јас ќе ги земам играчите, ти имаш живци за подолги ствари, земај го Лео :)
  Ќе одам за Сити да навивам, а Шити а Јунајтед, битно Манчестер е де :pos:

  Да, добар гол, знае каде ќе дојде топката, исти ко Солскер е, ни фалеше уште една фацка што знае да дава голови во 90+. Е тек сега не мрзат сите :pos: Иначе среќна нова година, се` најубаво и уште многу победи на Интер и кревање на скудетото, иако знам дека федерацијата ќе умеша нешто прсти годинава и да избиете први, нема шанси 6 години со ред да ве остават :)))
  Јас тоа го карактеризирам ко - ако не може тимот твој да ти ја исполни желбата да има супер ѕвезди и што е најбитно да победува често, да не те зеза друштвото, ќе си навиваш за два тима, некад и три, па ќе нема зима за тебе :pos:
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom