santelli
Поени од реакции
12.031

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Добро сум, привршувам некои работи и јас, пред да се придружам по патот на пролетерјатот „масовно на цело село“ :) да го подготвиме теренот за да излетаме во зеленило за 1 Мај. Се надевам дека и твојата журка ќе заврши овие денови, па да си починеш малку во природа и со нови сили да се читаме! :) :smir:
    Малку покасно, ама попатно поминував и покрај твојот профил. Гледам, изгасени светла. Легната ќе да е, си реков. Сепак, на минување сум, само сакав да те поздравам!:smir:
    Ако не ми кажеше немаше да поверувам дека ја нема.Сигурно се банирала сама,кога,зошто и како навистина не знам.Штета :(
    Прво, морам да се сложам со муабетите на темата, сепак сте во право околу инстинктите и желбите. Во тој поглед грешна страна застапував.

    Второ, неуспешен ексцентризам кога нешто ти е одбивно? :) Зошто?
    :smir: За дувањето... Се осетив постар на темава, па да ги поштедам младиве од бронхитис. :) Биди поздравена!:smir:
    Ехееј, зафатени сме нешто?
    Те нема во последно време, само поздрав и добар викенд :)
    S
    Благодарам за линкот.

    Поздрав.
    На одмор сум, дома, обврски...башка им оставам на младите и понапредни да си кажат што имаат :) знаеш, коа е човек дома, гледа да среди што повеќе. Баш завчера почнавме санирање последици од цунами кај моите :( (пола покрив откорнат и паднат, лозница искршена...)...тоа, секојдневие. Одвреме навреме само се вклучувам на нет :)
    Еве сеа пуштам вакви, за малку да ме расонат
    http://www.youtube.com/watch?v=9puHitlCLTU
    http://www.youtube.com/watch?v=qGaOlfmX8rQ
    и да се борам против мрзата :)

    Мислам дека малку треба и да се повлечам и намалам постови, често станувам досаден (хаха, кому му е потребно мислење и солење од "старец") :)
    Да, знам, и мене ме интересира доста астрономијата и ептен ме нервира кога некој ја меша со астрологија. :)
    D
    Хехехе затоа и напишав. Преку глава ми е од книги како да се збогатиш , како да си позитивен, како да живееш. Наместо да слушаме некој квази писател како да се успее, ние треба да се потрудиме и сами да успееме. Тоа е само продавање ефтина филозофија.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom