Сакам да знам!

Член од
16 март 2019
Мислења
3.129
Поени од реакции
4.943
Дали изминативе неколку дена странава на кајгана форум споро отвара,кога се скрола на страната кочи ДАЛИ Е ТОА КАЈ СИТЕ ИЛИ САМО КАЈ МЕНЕ ???
 
Член од
31 мај 2009
Мислења
72
Поени од реакции
30
Дали и во другите градови како во Скопје може да се сликам за возачка и лична карта без закажан термин во МВР?
 
Член од
5 ноември 2012
Мислења
2.527
Поени од реакции
5.718
Kade vo Skopje ima mesta za kafe/pivo, a da izleguvaat pretezno luge so 40+ godini?
Nekoi nasoki?
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
4.405
Поени од реакции
29.797
Kade vo Skopje ima mesta za kafe/pivo, a da izleguvaat pretezno luge so 40+ godini?
Nekoi nasoki?
Има повеќе места низ Скопје, ајде прво што ми паѓа на памет Мистер Џек и Мартини.
Културен повозрасен свет (без копиљаци), лично јас најчесто таму дремев додека живеев во МК.
 
Член од
5 октомври 2023
Мислења
32
Поени од реакции
21
Denes bev na koncert na Dajte Muzika extra se i mnogu gi sakam. Najomilen od niv mi Miha Gigov i go znae li nekoj da mi kaze neso poise za nego. Tnx
Си се заљубила у куртонче од капиштец лол фраерчина ти е аааааааа има 16 живее у новине згради до физикална у капиштец и лол тренираше со мене баскет. К е и не се дига она као другите и сеа иди бркај го можда ке го фатиш лооол иначе со Кики и уше една се муваше лооооол
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.903
Поени од реакции
7.570
Сакам да знам кој го измисли тоа дека последниот ден од годината мора да биде некакво славење како да не може вака и други денови.
 

volare_g

Nediplomiran i nedokvakan
Член од
28 февруари 2014
Мислења
701
Поени од реакции
1.775
Сакам да знам кој го измисли тоа дека последниот ден од годината мора да биде некакво славење како да не може вака и други денови.
Ne znam , ama ja nacukav 40 , i veke 3 saati tepam counter strike i pijam kokteli, kefovi.
Nego ja sakam da naucam nesto pred da pomine 2023:
dali grav/bob bez potprska te tera da prdes pomalku ? :motorce:
 
Член од
22 ноември 2023
Мислења
14
Поени од реакции
5
Дали некој вадел пасош по брза постапка периодов, за колку време го даваат и дали треба да закажам пред тоа или директно идам да вадам?
 
Член од
27 декември 2008
Мислења
1.536
Поени од реакции
695
Дали некој вадел пасош по брза постапка периодов, за колку време го даваат и дали треба да закажам пред тоа или директно идам да вадам?
Мора да закажиш инаку за 24 часа ги даваат барем така беше до пред некој ден
 
Член од
22 ноември 2023
Мислења
14
Поени од реакции
5
Мора да закажиш инаку за 24 часа ги даваат барем така беше до пред некој ден
Како да закажам? На онлајн страницата не може, на бројот исто никој не се јавува, воопшто не ни звони.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.920
Поени од реакции
10.550
Како да закажам? На онлајн страницата не може, на бројот исто никој не се јавува, воопшто не ни звони.
Преку овој сајт пробај ке си избереш брза постапка, најчесто има термини за 3-4 дена
Него проблемот е изгледа што се подига во мтв кај што подигаат и оние редовни па ке скапеш пет саати додека докдеш на ред за подигање
 
Член од
2 септември 2022
Мислења
4
Поени од реакции
0
Zdravo, dali nekoj poznava nekogo da raboti kako statisticar za kosarkarski natprevari (americki) ili nesto slicno na toa, rabota od doma okolu 50$ bese natprevar…
 
Член од
22 ноември 2023
Мислења
14
Поени од реакции
5
Дали ќе го пролонгираат рокот за пасошите? Не ми се замара со ова а морам да патувам во февруари. :place:
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
3.435
Поени од реакции
19.642
Еј текна ми за едн мит.
Кд пуниш прф пут, ноф телефон, дали јоште важи како на времето, да ти се пуни два три д'на?
Хаха
 

Kajgana Shop

На врв Bottom