Огласи за цимер/ка

Член од
8 мај 2007
Мислења
175
Поени од реакции
0
Барам цимерка со најден стан, по можност во К.Вода, Центар,Аеродром,или Карпош1, и да биде по учењето. Пишете во ЛП.:)
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.255
Поени од реакции
2.241
BUMP

Некој/а заинтересирана? Станот е со голема дневна соба, спална соба со 2 кревети + помала соба во која може да биде преместен едниот кревет и така двајцата да бидеме во различни соби. Кујна и купатило со сѐ што е потребно и тераса. Anyone?
Ја сега барам стан и цимер за во него, баш таму некаде од универзална па натаму. Знам дека доцнам малку повеќе но да си прашам дали Грејвдигер најде цимер или пак некој друг ако се нашол на мака како мене нека ме контактира на ПП:)
 
Г

Грејвдигер

Гостин
Ја сега барам стан и цимер за во него, баш таму некаде од универзална па натаму. Знам дека доцнам малку повеќе но да си прашам дали Грејвдигер најде цимер или пак некој друг ако се нашол на мака како мене нека ме контактира на ПП:)
Најдено е многу одамна.
 

Lunatic

Universal Warrior
Член од
27 април 2007
Мислења
112
Поени од реакции
0
Барам цимер/цимерка за во центар или капиштец. некој?
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.255
Поени од реакции
2.241
Барам цимер/и за во Карпош со или без стан. Студирам на ФИНКИ па би сакал да сум во близина на факултетот. Ако нема стан заедно ќе побараме...
 
Член од
19 јануари 2012
Мислења
1
Поени од реакции
0
Барам две цимерки за најден и опремен стан во Кисела Вода, кај Шампионче. Станот е по многу поволна цена, само 100 евра.
 
Член од
4 април 2009
Мислења
2
Поени од реакции
0
Барам цимер/и за во Карпош со или без стан. Студирам на ФИНКИ па би сакал да сум во близина на факултетот. Ако нема стан заедно ќе побараме...
Drugar mi ako si sloboden uste, pisi mi pp..da te najdam na fb, da razgovarame ako sakas :)
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
346
Поени од реакции
42
ima slobodno mesto nekade za cimer vo Skopje ?
po moznost vo blizina na Semos
 

MaRyJaNe-poison

Beauty in Black
Член од
11 септември 2007
Мислења
2.722
Поени од реакции
167
Јас и Ana Mercury бараме цимерка за во центар , станот се наоѓа кај Јосип Броз Тито. Да биде прилагодлива, да не и смета сешто нешто, и да биде дружељубива. :pipi: Подетални информации преку ЛП. (да биде студентка)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom