Stefan-kobe
Член од:
23 август 2010
Мислења:
28.024
Допаѓања:
60.069
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко

Сподели преку:

  1. dzesika
   dzesika
   -Piese?
   -Piev.
   -Dobro be ima li nekad da izlezes a da ne pies?
   -Nema mamo, nema :-D
   Ili u 2 noke se razbudila od spienje i poraka: nemoj da pies zestoko!
   Majki...
   1. На Деко reloaded! и Stefan-kobe им се допаѓа ова.
   2. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    1000 пати до сега ме има прашано, 1000 пати и имам кажано НЕ. :D
    Ич не сум ја излажал... :D

    А најјако ми е кога ќе ме праша: У кое диско беше? хахаха ко да знае како се викаат дискотеките кај нас.
    11 јули 2014
   3. dzesika
    dzesika
    Hahahaha isto isto :-D
    U koe disko, u koj kafic, sto pievte, ne ti se pusti nekoj decko... Hahahah :-D
    11 јули 2014
  2. Кико Д.
   Кико Д.
   Извини за кладбата, ама морав да го сменам аватарот заради случката.
   1. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Не бе уживај па и ти, и така кладбата беше за заебанција, не е ништо посебно. Страшна работа се случи денес, страшна...
    20 мај 2014
  3. dragonsky
   1. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Веруј за овој пораз ич не ми е тешко, знаев дека ќе изгуби уште пред да почне мечот. Едноставно мизерен е Надал периодов, иако има мало подобрување од Мадрид...
    19 мај 2014
  4. Ilumious
   Ilumious
   У полуфиналето од Купот на Македонија Вардарки со Металург играат, што нзачи пак ќе биде таа со мегафонот, датите накнадно, ама да си планираш уште сега :pos:
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Ilumious
    Ilumious
    кои радости станаа на темана кога ја повредија Цвијиќ, ко да освоивме ЛШ :D
    5 мај 2014
   3. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Абе не ја глеав утакмицата, брат ми ми кажа со глава се акнале со таа од Ѓер. Вика на носилки ја изнесоа свињата :D Не дека посакувам некому да се повреди али оваа ептен иритира со начинот на игра, само тепа ко говедо некое.
    5 мај 2014
   4. Ilumious
    Ilumious
    Андреа без панкреас ќе останеше вчера ради копитово, да не беше Андреа со асистенциите нејзини зимава на СП, морген шо ќе се најдеше таа у дрим тим на СП али ај. Ненормално е она, болен треба да си да правиш да пукне после онаков старт, па и клизачите кога ги активираа :pos: да судеа денешниве ќе си игравме финале сеа :) здравје, слезна сезона.
    5 мај 2014
  5. Mario Gómez
   Mario Gómez
   Фактички ти се поголема од шваба од мене со аватарот. Немора се да сфаќате лично. Металург ги сакам повеќе, Вардар не ги сакам, ама сепак не навивам за Фленсбург ниту за некоја германска екипа во ракомет, напротив се радував против ХСВ кога добија... Му објаснав и на јувенташот.
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Друже, јас навивам за Вардар ама ако пратиш по темиве за ракомет секогаш навивам и за Металург, едноставно не може а да не сакам наш тим да победи. Никогаш не сум рекол ништо лошо за Металург, напротив истото што го пишав прееска у општата тема за Вардар го пишав и за Металург. Инаку не се секирај те пратам по темиве за фудбал, а ако добро видов се избаци еднаш и во Евролига темата, кога Баерн го тепаше Реал. ;)
    26 април 2014
   3. Mario Gómez
    Mario Gómez
    Епа како навивач на Вардар, не треба да те мава националистички филинг. Еве fun facts за тебе. Вардар е македонска екипа, колку шо Фленсбург е германска екипа. Ако некој не навива за Вардар од МК, он не е предавник. Ако некој македонец навива за Фленсбург он не е шваба. Исполитизиран спорт како и се друго у државава.
    26 април 2014
   4. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Океј е пер, дркај на Швабите и уживај си.
    26 април 2014
  6. Ilumious
   Ilumious
   лол аватаров :D :D :D
   1. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Зашо бе шо му фали? :D Цела сезона ги пратам Рајн Некар, многу го поштувам човеков, идол ми е вака ко спортиста. :D
    23 април 2014
   2. Ilumious
    Ilumious
    ауу, јас па мислев го имаш ставено за малер да му направиш, my bad :D п.с. ако ти е досадно - http://forum.kajgana.com/threads/e%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%BD%D0%B0-%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D0%BE-%D0%96%D0%B0%D1%80%D0%BA%D0%BE-%D0%94%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B8.64990/page-7#post-6565711

    читај надоле, се заебаваме со Вори дека пишува 3293210 глупости во еден пост и се неразбирливо :D
    23 април 2014
  7. dragonsky
   dragonsky
   Уелкам бек
   1. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Данке. Честито пласман на Челзи во 1/2 финале, и тоа го славев да знаеш, и тоа среде Амстердам. Ипак, морам увек да го пошутвам гранде Жозе, во кој и да е клуб на светот. :D
    16 април 2014
  8. Донев
   Донев
   Чисто информативно, колку известувања имаше кога се уклучи? :D
   1. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    29, али ниедно од тој постот. :D
    16 април 2014
   2. Донев
    Донев
    Еј ништо. Изгледа кога го избришаа се отишло во неповрат.
    16 април 2014
  9. Клипче
   Клипче
   Немој бе ќе те сечат пак :D
   1. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Абе како нема да ме сечат :D
    25 март 2014
   2. Клипче
    Клипче
    Mnogu opushteno be :D
    25 март 2014
  10. Crazy in Love
   Crazy in Love
   А бе непишано правило на таков тип на теми е дека не треба да пиеш ништо додека ги читаш. :D :D :D :D :D :D
   1. На Stefan-kobe му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Мислам орден знаеш у која смисла, да не ме сфатиш погрешно. :D
    17 март 2014
   4. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    хахахах можам да замислам за реакцијата... :D
    17 март 2014
   5. Crazy in Love
    Crazy in Love
    Хахаха да де да се сфативме хахаха бисер Балкански. :D :D :D
    17 март 2014
  11. Ilumious
   Ilumious
   Андреа Лекиќ the mother of handball :vozbud:
   1. На Crazy in Love и Stefan-kobe им се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Ilumious
    Ilumious
    Уживај ајде може здравје ко бранители на ЛШ ќе ги глеаме од следната сезона :D Не бе не еј алал да и се парите што ги зема, до денар заслужени. Сегде ја имаше, едно време ја извадија за дефанзива и не беше ни задишана :pos: Оваа Радичевиќ македонското, дечко фатила тука и сеа е ко да ја удрила главата ко мала :icon_lol:
    17 март 2014
   4. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Хахаха озбилно ова за Радичевиќ? Не сум знаел, не ги пратам до толку :Р Иначе Андреа не за џабе е најдобра ракометарка во светот за прошлата година. Ја би и дал и дупло од ова, девојката е страва.
    17 март 2014
   5. Ilumious
    Ilumious
    Чек, ПП :)
    17 март 2014
  12. dragonsky
   dragonsky
   Мислев дека си Invader..
   1. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    А он мислеше дека му го хакнале профилот хахахах И ја мислев дека ти навиваш за Јунајтед... :Р
    16 март 2014
  13. Invader
   Invader
   Глеј го бе, ми го земала аватарот што го имав пред 2 недели. Мислев некој ми го хакирал профилот :D
   1. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Хаха начекав една статија на точка мислам беше, и не ми се веруваше дека ова е Путин. :D Морав да го испоштувам. Тебе кој ти е тој на аватар?
    16 март 2014
   2. Invader
    Invader
    Кевин Кампл.
    16 март 2014
  14. Види Фотос
   Види Фотос
   Не кенкај та и ти бе, не се прај ко овие децата :D
   1. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Seen... :D
    11 март 2014
  15. Ilumious
   Ilumious
   Stefan-kobe не ве следи


   :(
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Ilumious
    Ilumious
    Сега ќе пишам а и ќе ја отворам темата :)
    11 март 2014
   3. Ilumious
   4. Stefan-kobe
    Stefan-kobe
    Пишав, ај да видиме што ќе рече газдата. :D
    11 март 2014
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко

  Потпис

  One and only, Kobe Bryant !!
  [​IMG]