Slash-
Поени од реакции
2.513

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Оу, не видов, сеа ќе кажам на модераторите од Општи да ја џитнат во ТВ. Се направила грешка при спојување. Беа 2 теми во различни подфоруми.
  На Миленко емисијата иде на ТЕЛЕВИЗИЈА, затоа е во Филм и ТВ.
  Имаше барања од форумџии тој подфорум да се подели на 2 дела, ама сеуште е еден подфорум, па технички и емисијата на Миленко спаѓа таму.
  T
  Зашчо нејќете металци на свирките? :( Се навредив... :D
  П
  Другар од која населба си? Стигна иПод-от? Кај мене уште не. :(
  П
  Слеш од Скопје си? Праша во пошта за иПодот?
  Ќе заврши ова утре па ќе ставам слики да не креваме галами сега за џабе
  Со појќе контактирав им стигнало, незнам зошто е и стигнал нејзе. Мене ми стигна еден па утре завршува натппреваров земам уште еден
  1. Носталгијата кон татковината прикажана во поезијата на Константин Миладинов (за Т`га за југ)
  2. Македонска Крвава Свадба
  3. Херојството на Кузман - доказ за љубовта кон својот народ (Сердарот)
  <3

  За тоа ќе ја пофалиш Srcence15 што е мнооооогу изненадена од тоа шо дечко и и кажал дека ќе ја утепа од дупење за нова година, а она му се радува -.-
  Ма прави од некаде копи паст ама некако не е убаво за око,башка да праиме за секоја тема копи-паст од википедиа и ај бутај теми.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom