Slash-
Поени од реакции
2.513

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Кога влегов онлајн така ко шо напиша Dark Hacker, сменив таму компатибилно за Windows 2000 и сега ми прави проблеми, не сака да смени слика одма се исклучува или пак линк кога ми праќаат се гаси одма... Не знам шо му е проблемот, ај ќе пробам пак да ја повторам цела постапка. Ме нервира 2 дена веќе...
  Другарчиња имаат кај ЦСЈ дупла гаража и тоа и им зимаат 60 евра. Знам еднаш се откажаа од таа гаража и отидоа кај овој позади орце и ја со нив бев, и само коа кажа типот 100 евра нз ми идеше у фаца да му се изнасмеам.
  не мислев баш за тие ама нвм знам кај се, има нели една гижоре и една доле по скали... да погодам газдата ви има зборено кои се бендови имаат свирено кај него xD има и гаражи кај кафичите десно од цсј
  Друже да не правите проби со тезгата кај центар за странски јазици случајно?
  Коктелите не се за во гурманско катче затоа што е општа тема во која се зборува за тоа колку се консумираат кај нас во Македонија:) Општа дискусија, а не кој е поубав, како се прави итн итн. Ако почне да се развива во таа насока, веднаш ќе оди во гурманско катче. Сепак, фала за посочувањето:)
  Девојчето совет побара....ха,ха...а што не ја советуваше ти???
  или само црвенки делиш...:bip:
  Извини ако те замарам ,ама што ќе ви биде репертоарот за утревечер ? Односно денес , помина 12 .:)
  Ќе има и неделава свирка ?:)
  Ми се иде пак на добро музиче . :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom