SkyDriver
Поени од реакции
221

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Тејнкју :P И тебе исто :))
  Добра сум море, како нема да сум добра кога нема школо :smir:
  Само што сватив што е финтата со ова профилот и затоа каснам :kesa:
  А и ретко идев на форумот, сега сум почесто. :pipi:
  Арен, арен.... работа многу и не се врткам многу више тука.
  Ти? Како иде?
  Иначе знам на што мислеше, онака го кажав поукот и фб-то пошто го немам.А иначе знам се што како функционира и ово и оно и таке и ваке.:pipi:
  Се надевам дека се ќе испокршам на колоквиумиве освен прстите:)
  И тоа што е ново кај тебе ќе го соопштиш на следната средба и ќе растуриме се ко што викаш...Само да не заспиете од тоа коњакот:)
  Немет фб за да ме поукуваш, а не ни планирам да правам во скоро време.
  Инаку туј сим бе, тебе те нема:)
  Мене ми е сега колоквиумска и со тоа се замарам, тоа е новото инаку другото се по старо:|
  Не сум интересна мн мн.
  Кај тебе новости старости?
  Ќе можеш ли малку да погледнеш во тоа Кратки програми,да ми помогнеш за една задача...Фала однапред
  Ке може ли да ми кажеш која е разликата помеѓу double и float..знам дека float е реален со обична точност,а double со двојна точност..кое да го употребувам за децимални броеви ???? :D fala odnapred
  Абе склеротичен, ти ми кажа дека ги минимизираш темите :pos2:
  Не одам ја у тие води мил ми е животот:nenene::pipi:
  Хахаха оо па ти си навлегол во тајните на сексуалноста.
  Ако ја студираш ко ова информатикава можда сексолог ќе станеш лол.
  Се шалам, ама ако има интересни ствари да се прочитаат чат пат и на другите теми што тебе ти се минимизирани :pipi:
  Хахах епа убо изненаџење у секој случај
  И доста киснеш на то темите информатичарски дај малце прошетај у другиве има интересни работи.
  Се шалам, имај убав ден се читаме :back:
  Ооооооооо тенк ју превеќе за убавите бушафи кучиња:pipi:
  Ти арен си ?Те нема се изгуби?
  шТо има има ново?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom