SkyDriver
Поени од реакции
221

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • U
  У 8 се стај у кревет м, брао.
  Е сеа нема, за инат.
  Ти ќе ме учиш.
  Лапај бе.
  :icon_lol:
  U
  Ех иеб0 бе,
  многу влажно навака. :icon_lol:
  ХАХАХАХА... не е исклучен. Го видов типчето.. кутриот.
  Му вртам сеа, да му понудам работа :pos:

  Идејата на муабетот ми беше дека, ако се искористат добро, Joomla/Drupal/WP/БилоКојДруг можат да послужат многу добро за намената.
  Хахаха ги знам сликите ги гледав.И го знам виновникот за сликите.Инаку за дешавката пред да дојдеме беше, ама кој колку памти хахаха.Инаку позз од Ох таму сме хаха.
  хаха гледам стварно си се распишал :pos2:
  ај ке видам што можам да направам, али не ветувам.од средно го немам видено. аиначе за каква дејност ти треба? Ако ти треба нешто помош прашувај.
  абе имав копиран контен план, ама во средно го користев...сега талентите на економски не ни бараат контен план:nesvest: иначе што ти треба? да го барам? и ти економист ?
  бреј ама ти наредив прашања :pipi:
  :pos::pos::pos:
  еее ме насмеа, абе јас го немам чуено вицов ти го најде! :smir:
  иначе ти од кај си? СК?
  сега кога ми спомна мислам дека октоподот зезна работа :pos:

  иначе да, Куманово :smir:
  па не знам баш не ги сакам Арсенал од проста причина што за други сум си (Њукасл ) така да...
  еј не ти треба де изговор за пивце ;) де бе па зар ја женско повеќе да сум загреана за фудбал?!
  него бегам ја сега дур ме држи дрмекава, иначе ке преседам цела ноќ пред монитор! ајде лека ноќ па у наредна прилика :salut:
  thumbs up за Интер, али Арсенал бе.... :)

  еве нешто за папагалот, нема мнг али ке си најдеш повеќе:) важно на наша страна е:) ја лупам сингл за Холандија!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom