PokerFace
Поени од реакции
623

Профил пораки Теми и мислења За мене

 • Why do I have this feeling that I have seen you in amother Sobeerankah?
  devil!
  devil!
  Saladin, извини вака шо ти се убацуем али ако имаш ласер не е на одмет да го донесеш хD
  Saladin
  Saladin
  Доаѓам со моменталниот план, иако не ветувам ништо.
  Томи, со големо жалење морам да те известам дека ласерот испушти душа некаде во преодот на пролет лето.:D
  PokerFace
  PokerFace
  Ден на жалост за Томи, аххахах.
  Ама зооооожто ме издаваж? :(
  PokerFace
  PokerFace
  Па од кај знаев мори, башка се чита кај тебе на профил муабетот, не ми свири многу :D.
  Ѓ
  Ѓорѓески
  Колку што читам можно е да нема ништо од таа собиранка... може само малце да бидете незнам, а ако тргне попладневното пивце можно е да звучам ко 10 души во друштво хаха :))) Веќе сме двајца сигурни... чекаме на повеќе за во 17 часот.
  PokerFace
  PokerFace
  Колку сме, толку сме .. ќе ве примиме и вас и пивото :D:D Ќе се договориме утре, да видиме дали воопшто ќе ја има собиранкана, ако ја нема ќе идеме од кастингот на пиво, за после тоа не се знае :D. Одговара?
  Ѓ
  Ѓорѓески
  Важи :)
  old_School_mk
  old_School_mk
  Не баш... Следнава недела имам 3 испита, така да немам баш време за излегување. Можеби на некоја наредна собиранка ќе дојдам... Ти иначе за втора година си или лошо сум проценил? И на кој факултет?
  PokerFace
  PokerFace
  хахахаххахахах факултет ахахах :D. Не бе мала сум, трета средно сеа. Него ти што факултет си?
  old_School_mk
  old_School_mk
  Го спомна Марио, а пошто е он сеа за втора си реков дека сте генерација or something...
  Иначе ја сум сеа за трета на Електро.
  :))))))

  couldn't care less za devojceto stvarno. Ali u pravo si.
  Mozda pola prikazna e samo, never go full retard muabetot.
  wot
  wot
  touche

  nego, na nicie iznenaduvanje i dvete mi se gledani, i uste drugi 3-40. BI ti preporacil Entourage, po-med e glumecot, polesna serija e, onaka za glumci i manekenki i smesna e onaka.
  wot
  wot
  Prison break samo prva sezona e okej kako prodolzen film-triler. Posle samo e potenje. Epten unistena serija, so slednite sezoni.
  PokerFace
  PokerFace
  Од Entourage на foxlife ми се чини имам фатено неколку епизоди и ми се гледаше интересна, башка глумецот мх мх, само што мене да ме натераш да гледам филмови или серии (не дај боже) на компјутер е многу тешко, само House издржав две сезони да изгледам. Ќе видиме со оваа како ќе биде.
  od tebe e slikata na profilot?
  Две мислења ми лајкнува.
  Да не ти се свигам?

  Инаку сликава ми е од пред две години сега сум пролепшан.

  BTW Вмровец сум ваљда те имам видено на некој митинг.

  Поздрав.
  PokerFace
  PokerFace
  Не идам на митинзи мори. :D
  И не се замарам со политика, али моите се Вмровци така да и јас :D.
  И у темана се некој тапша мадиња како не чинеле алфине, а тоа што можат да спијат помирно маме им ебам -.-. Утепале дете па утепале дете, на тој така од чиста мира му текнало да го утепа. Идиоти од луѓе бре. о.О
  I
  Не ги сакав Hurts многу, ама шоуто кое го направиле вредело, без разлика колку си им фан.
  па-па-па-покер фејс па-па-покер фејс на на на наа
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom