Кајгана форум

wot
wot
Jas davav mislenje vrz napisanoto, nemozela da gi slusa kako se karaat. Tolku. Nemozela da gi slusa. Mozda deka se nema pari se karaat. Mozda od lubov. Tie pak spijat zaedno. Siguren sum deka vo tvojot slucaj ova bese nevozmozno vo toj period. Pa ti sporedi serioznosta, i ke sfatis deka premnogu licno pristupi na temata. :))
PokerFace
PokerFace
Ма ме изнервира твојата прва реплика, кога ќе пораснеш блабла. И пристапив премногу лично на темата бидејќи никој не се ни обиде да ја свати, смири ги па смири ги, како она да не го пробала или како да не го сака тоа.
PokerFace
PokerFace
Можеби грешам, не викам не, ама утре ќе се најде некој друг на нејзино место, некој со посериозен проблем што ќе отвори тема па пак ќе биде напаѓан како девојчево. Знаеш ти дека многу те сакам али дека ме нервираш премногу не оспорувам. <3
PokerFace
PokerFace
ПиЕс: помалце од 420 карактери требало .тоето.
wot
wot
Сфаќам јас сериозност, се опоравувам. Сигурно немаше истото да пишам ако првиот пост беше моите се дрогираат или ме тепаат или ок нешто не толку драстично али ипак сериозно. Она ни влезе како нафурана тинејџерка на која не и дале пари за нова маичка. :)))
wot
wot
Aли баш исдискутиравме бе :D а сфатив дека те изнервирав кога ме испоплука у драга кајгана. -.-
wot
wot
Лека ноќ.
PokerFace
PokerFace
Секад си сакал да ме нервираш. И не ме бркај се предомислив, серии ќе си симнувам сеа :D.
wot
wot
Stana sea pokul, manjebitno i gossip girl da e, sepak serija na pc e. :))))
wot
wot
se postue!
PokerFace
PokerFace
Зарем сеуште ме сметаш за идиот? Иначе досадно е, додека е Том у Маврово мора да се тепа време со нешто. Во план ми е нешто како Entourage или Prison Break многу ја фалеа, башка глумецот бил мед. :D
На врв Bottom