Misery
Поени од реакции
2.394

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Г
  Guthrie Govan:This is an adults guitar,it goes up to 22,and then it stops xD
  Г
  А кај LP-то шо јебе?
  Ја иам Ibanez grg270 и малце при големи стречови ме јебе cutaway-от ми влага у рака.
  Г
  Rusty ми е bitch,му пичам некои шредови од Under the Influence,ме мрзи да ја учам цела xD
  Абе, на Религија, ја и ти сме се карале или сме биле на иста страна?
  Ми текнува дека нешто се препишавме, ама ич не можам да се сетам...
  Elite Whey Protein Isolate од Dymatize е негде 1350 денари, а верувај е еден од најдобрите протеини што ги познавам.
  Доколку го пиеш два пати на ден (по тренинг и пред спиење) ќе треба да купуваш 2 пати месечно.
  Што значи 2700 месечно (прилично ефтино) има и поефтини, но не се ефикасни колку што треба.
  Да те предупредам, дека суштината на 8те дена е што, 4 дена одмараш, 1 ден вежбаш но под јак внес од Протеин и Креатин и потоа уште 4 дена пак одмараш.
  Епа фимот колку што ме држи помнење е во три дела, и не сум сигурен во кој од деловите е тој парт (но мислам дека беше во 2риот)
  но сепак, ако имаш акаунт на замунда, ќе ти испратам ПП со директен линк од филмот (спакувани се 3те дела во еден торент)
  Ако конкретно мислиш на мускулната група бицепс, трицепс и подлактица, тогаш постои кратко-метражен филм од познатите Jay Cutler, Branch Warren, Dexter Jackson како за ги зголемиш до 3цм во обем за 8 дена.
  Така да, не се лажеш :) Имам пишувани за чакри и сеуште практикувам Реики :smir:
  одлично, браво за сликата, со ова ке појдам кај митко татту незнам дали го знаеш , балканско победи 3 пати со ред, мн добар артист е , во охрид работа, доаѓаат од цела европа кај него , малце солен е , скапичок, али вреди, мн креативен и мн добар однос :)
  добро изгледа многу, само без скелетот !! иначе е многу добра, али е малце преголема :D оваа верзија во помала би изгледала добро :D
  Ништо, повели и друг пат. И јас студирам таму, мед сестра државна квота, шо те интересира прашај слободно ;)
  Да. Конкретно се работи за Ibanez DT 150 X series. Годиште 83 произведено у Јапонија :D Како и да е, многу квалитетна гитара, со Димарзио магнети, јак sustain и звучи многу добро.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom