Lorddd
Поени од реакции
53

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Кај кого одиш на спремање математика?
  Во групи или..?
  Колку е час?

  Многу прашања хахаха
  Одам само на економија и математика :)
  Сметководство и деловна етика ми е полесно сама да учам.
  Како ти се чини, ќе туркаме некако? :)))
  И јас сум прва :)
  Те гледав 2-3 пати ама ми беше незгодно да ти направам муабет :)
  Претпоставував дека ме немаш забележано, инаку ќе ме познаеше мислам..
  Па што знам, би требало да бидеш примен, штом си бил 25-ти си бил на некоја друга струка :)
  Dude, wtf are you talking about?

  Интересна случка имаше вчера, седаме со момичката у парко и идат ицо од 2ката со неговите другари. И ај нели по некое време станааме да си одаме, и глеем стават кошулата на главата, ми вика "пиштол имам, не мрди"...

  И ај, не го ставааме на акл, одаме си, проба да ме сопне. Немаше как, не бех сам, а он имаше уште 3-4 другаре. Ќе го пљуснаах там една, немаше да знаа на кој свет е, да му тиииииит идиото.

  Само да го видам така низ градо ќе се разберам со него. Не е шљакан оддамна изгледа, сака и он как другар му да си збире забите по пато...
  Да не знаеш дали има резултати на интернет објавени?
  На другарките мои што се на други факултети веќе им имаат пратено мејл дали се примени или не... Кај мене ништо..
  Ја па на финансиски се запнав да одам :)
  Ако не ме примат ќе го палам економски!
  Појма немам дали ми се избриша коментарот или ти ме стави на игнор ама да сакав да прашам дали ќе бидеме колеги. :)
  На финансиски менаџмент си?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom