Lorddd
Поени од реакции
53

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Па појма неам... знам дека се учат други предмети, но јас сум по стара програма и појма немам како е ново. Мислам дека на надворешна, менаџмент, маркетинг горе-доле конкуренцијата е иста... има разлика од година во година :)
  Хмммм... па најмалце конкуренција би требало да има на општа економија и Надворешна трговија... ама никогаш не ти е сигурно :raz:
  Hi :)
  Видов дека си South park фан.. Па те поканувам на South park Македонија - www.sp-mk.com
  Ставив линк до кајгана на страната, немам намера ич да спамирам и не ми е целта да го наполнам форумов со спам, само сакам сите СП фанови да се соберат на едно место :)
  Не ти е конкуренција, затоа што 4-ката се множи со процентите, така да сигурно при упис ќе имаш многу повеќе поени со твојата четворка отколку дотичниот со 60 поени. Најмногу е до нервозите што непотребно се ствараат. Башка колку е факин иронично, иаме по 93, а ни требаат 94 за петка. Лошо.
  Иконата што е долу десно (има зелени кругчиња до неа), ако свети зелено тогаш е вклучен вајрлесот ако не свети (т.е. има црвена линија на неа) тогаш е исклчен вајрлесот.
  Nemam testatura bee :(
  Poracav fustan za matura a drugo nemam nisto kupeno... Denes ja polagav temata, fativ 5ce :)
  Ti se sredi? Spremen za polaganje i proslava? :)

  ps: pola saat o pisuvav ova ejj :mad:

  kisojjj :)
  Ти го гледав профилот па сакав да ти пишам нешто.... :back:
  ее мислаах ќе одате негде на страна.....ама па арно е и тава...отколку матурската, барем трошокове нема да имате толко
  Не можам саа да најдам линк.. Избришен е од демоноид.. Ај после ќе оом да го земам..
  Строго го демантирам тоа. Од каде вакви шпекулации и лаги ширете низ јавноста?

  :pos:
  Ак сакаш може со Самарако да се набутаме ако доо до толко очајна ситуација.. :D ^^
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom