Recent Content by HeRbEs

 1. HeRbEs

  Што слушаме во моментот? (Читај правила)

  После добра прошетка на водно,ставаш слушалки,гасиш светло у соба,затворени очи и едноставно A Way of life.Нема ништо подобро од добра инструментална музика. Hans Zimmer - A Way of Life
 2. HeRbEs

  DotA 2

  Што ми требаше да го кликнам видеово сабајлево :D Си го ничкосав цело биро со локви кафе :pos:
 3. HeRbEs

  Хит на денот

  Времево... Just let it rain ;)
 4. HeRbEs

  DotA 2

  Добро што е со Дотава еј.Една партија да неможе да тепаш,очајно мава у психа :D Мац фида,rymz фида и најтрагичното и јас барабар со нив :pos:Отворено апелирам до Мац да се оформи ФФМ (Фидерска Федерација на Македонија) каде членовите ќе бидат згрижиувани и тешени дека имаат колку толку благе...
 5. HeRbEs

  Општи вело муабети, прашања, совети

  Ах која милина е ова :D Се навлажнив само што ја видов сликата :pos:
 6. HeRbEs

  C/C++

  #include <stdio.h> #include <stdlib.h> int main(int argc, char *argv[]) { int i,n,x; int niza[100]; int brojac = 0; printf("vnesete go brojot na elementi na nizata:\n"); scanf("%d",&n); printf("vnesi go celiot broj x za prebaruvanje:\n"); scanf("%d",&x)...
 7. HeRbEs

  Team Fortress 2

  Ако ти е чисто за трејд еве ти ја странава, разгледај си,види што ти одговара што не. http://www.tf2outpost.com/
 8. HeRbEs

  Хит на денот

 9. HeRbEs

  Продавам Игри

  Пиши сега на темава "Продадено" , фати ги на финта сите што ти мрчат погоре :D
 10. HeRbEs

  Дали би ја претвориле вашата девојка во гејмер?

  Ја би ти рекол да ја зимаш за жена,полн погодок е :pos:
 11. HeRbEs

  Sherlock

  Добро ја стартуваа сезонава.Само на почеток кој лош Српски го везеа,незнаев дали гледам Шерлок или стар трек клингонци :D Сцената со Шерлок и Мориати коа се смееа и на крај разменија течности беше WTF :pos:
 12. HeRbEs

  DotA 2

  Мац со убав скин партија не се тепа! :D Еве ја за 3 евра се нудам да те КОУЧУВАМ,да те внесам во аналите на дота играта :ROFLMAO:.Има да бидеш ѕверка од играч (рже не се држе стил). :pos:
 13. HeRbEs

  Diablo 3

  Да мој е акаунтот као што ти кажа форумџијата погоре RoS Beta е :D Тоа ко скрол ти дава бафови пример против елити,рифт гардианс и општо босови.Се паѓаат во тие кесињата коа ќе завршиш nephalem rift.Ама као што може да приметам го скинале life steal не работи како стат веќе,немам појма зошто.Сеа...
 14. HeRbEs

  Diablo 3

  Како ми легна боксирачов :D Бонусира све :D
 15. HeRbEs

  HearthStone

  Секој почеток е тежок :D И мене ме млатеа ко нетресен тепих ама со време ќе навлезеш во креирање на декови.Еве ти еден основен паладин дек, како за стартер супер ми возеше,значи цел е со почетни карти.Види како ќе ти вози и уиграј го малце дур подсобереш нешто подобри картици. Hand of...
На врв Bottom