Harry Potter
Поени од реакции
1.318

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • K
  ok fala,navivac sum na karaorman ama ko sto ne sum struga ne mozam da pratam kako stojat so tabelata i rezultatite.poz
  K
  ke mozes da mi dades link od tabelata od treta liga jugozapad?fala odnapred
  Зошто не ми ја отвора темата?Ова го пишува:


  The topic or board you are looking for appears to be either missing or off limits to you.
  Види на фан-клубот Интер има нов член, BillyRijeka, македонец од Ријека. Таму имаат фан-клуб и одат организирано на мечевите на Интер. Зборуваше нешто и за Интер-Манчестер, дека тој нема да оди, ама ќе имало патување. Зборот ми е, можеби ќе може да ти среди да одиш со нивните навивачи. До Ријека е 110 евра повратна, а за од таму ќе ти каже тој како е. Да не зборувам сега напамет, ама ако си заинтересиран можеш да пробаш со таа варијанта.
  Хари Потер. Ако можеш да контактираш некако со админот на Мацедониан футбал што навива за Донкастер, информирај го дека отворив на форумот фан-клуб. Фалааааа
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom