Harry Potter
Поени од реакции
1.318

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • PES6 ја играме,како шо е оригинал...А мислам дека и ако имаш пач кога играш онлајн не се важи пачот,така да пријави се :)
  аха епа стави во темата македонија - шпанија инаку кој ќе тепаат твое мислење кој се појачаа подобро?
  Таа сликата од дресот јас ја сликав:)
  Али знам дека на овој сајтов имаше друг амблем па сакав да го најдам, али неможам да се снајдам:)
  Поздрав и фала многу
  Aj ako go imas na FK SLAVIJA od Przino da mi go dades:)
  Ako ne barem za linkot vidi sto mozes da napravis. Fala odnapred:)
  A imas li link od taa stranata od deckoto sto gi ima amblemite na timovite od Makedonija. Aj ziti se ako imas link prati mi go mi treba itno:)
  F
  Ма не е време сега за Потер....Читај нешто од Александар Донски..ејјј!!!!
  K
  Тоа ти е брат такви се работите во Македонија.Секој гледа да заработи на кој и да е начин.Иста е состојбата и со Караорман го растурија клубот и прават ресторани во дворот на стадионот на Караорман и на лето ќе прават пари од "Швајцарците" а за тимот ни денар.Ќе се распрашам за табела ако најдам ќе ти ја пратам по пп.поз
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom