DonJas
Поени од реакции
585

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • демек к.вода комшика си ми??? иначе рапуем од фан не од шо се праам рапер или нешо слично .. чисто онака да ми помине време :):)
  Лелееее Кисела Вода репрезент :pos:
  Дете, добронамерен совет. Не рапувај толку многу. Не е фристајлот за секого. :smir: Плус, доволно рапери се намножија во населбава. :smir: Без навреда :)
  ок луге се шо не чини кај мене кажете ја само сакам да се дружам онака да се врти муабет не мислев нишо лошо
  Дете, што ти текна за се што ти паѓа на памет да отвораш теми?
  Ај првин разгледај дали има веќе такви теми, или слични, па таму пишувај.
  Nema za sto izvini... pravila na forumot se drugar, nov si ali kje gi naucis.
  И гледај што поретко да пишуваш офтопик постови.

  Среќен роденден и остани поздравен.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom