DonJas

Роденден
8 септември 1991 (Возраст: 29)
Веб-сајт
http://www.facebook.com/pages/PP-Photography/157427134326983
Локација
Дома
Пол
Машко
Занимање
Фотограф/Графички Дизајнер

Contact

Facebook
petrovskyz

Заследени членови

... и 22 други.

Трофеи

 1. 20

  Идол

  Вашата содржина им се допадна на повеќе од 500 членови. Вие станувате вистински идол на нашиот форум.
 2. 20

  Форум легенда!

  Вашата содржина привлече 200 допаднувања, продолжете така.
 3. 25

  Староседелец

  Честитки! Три години Кајганџија. Добивате 25 поени.
 4. 15

  Куќата части

  Вие сте вистински ловец на трофеи. Собравте повеќе од 60 поени и заработено 20 допаднувања. Поради тоа, добивате 15 наградни поени од "куќата".
 5. 7

  Среќна седмица!

  Трофеј кој се освојува после 7 дена членство, 7 напишани пораки и 7 допаднати мислења.
 6. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
 7. 10

  Им се допаѓам!

  Вашите мислења им се допаднале 50 пати на останатите членови!
 8. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
 9. 20

  Машина

  1000 пораки? Импресивно!
 10. 10

  Несопирлив!

  Напишавте повеќе од 100 пораки. Се надеваме дека за ова ви беше потребен повеќе од 1 ден!
 11. 5

  Зависник

  30 напишани мислења. Сигурно ви се допаѓа тука!
 12. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
На врв Bottom