DeviAngel
Поени од реакции
16.248

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Заборавив вчера да додадам дека иако се е договорено, Челзи нема да стави потпис се додека нема осигурано замена.
    Во ТВ Тера работиш? :)
    • Ми се допаѓа
    Reactions: DeviAngel
    DeviAngel
    DeviAngel
    пу пу скраја да е брат :D
    Scirea
    Scirea
    Па во која ТВ работиш? :) Се сеќавам последен пат кога бев во Битола кај тетка ми пред 15на години само Тера беше од локалните :).... И што толку ја мрзиш оваа телевизија? :)
    DeviAngel
    DeviAngel
    Сега се 3 - Тера, Орбис и Мега. :) Не ги мразам бе оти да ги мразам не ми згрешиле нешто :)
    • Ми се допаѓа
    Reactions: Scirea
    Ти не си салам шо му реплицираш на уфото :D
    DeviAngel
    DeviAngel
    досадно ми е :)
    SinisteR.
    SinisteR.
    Овај вторио плавио дрес ко на Маркизио на профилна шо ти е го порачав од Али, ама без бројка назад, не можев да се одлучам од кој да зеам.
    Со душа го чекам :D
    DeviAngel
    DeviAngel
    Јас другиот месец ќе земам од Маркизио. Нема двоумење тука :)
    Деви не те заебавам одсега за "прицкаме", само не го напуштај форумов, мољим те... :'(
    Крис Рок владее :D
    DeviAngel
    DeviAngel
    Еј сега гледам дека си ми пишал не ми стигаат нотификации. Крис Рок е шеф :) Уште кога се занимаваше со стенд ап :)
    Corvus
    Corvus
    пишала* :D
    И да, заебаваат нотификацииве нешто
    Форумов е due за апдејт
    DeviAngel
    DeviAngel
    Не е само форумов за апдејт а? :)
    Што ти било што си правел операција, Чедо Божјо...? :)
    DeviAngel
    DeviAngel
    Ми загној слепото црево Дедо Боже :P
    Scirea
    Scirea
    Со помин нека е... лежи одмарај и не го гледај Јуве, не треба да се нервираш во таква состојба :D
    Симињај Insanity и пукај ги нив. Не ти треба ни теретана, ни друго нешто. Страшно нешто е колку се добри, презадоволен сум јас, иако тренирав само 2-3 месеца.

    Пошто гледам совети бараше у темана... :D
    DeviAngel
    DeviAngel
    Абе ги имав на стариот windows ама со се теретана програма, ненормално добри се, лани бев во страшна форма од теретана сеа као fresh start =)
    Ѓаволесто ангелче, у ДК не е дозволено цитирање. Следен пат ќе си добиеш казнени поени. :)
    DeviAngel
    DeviAngel
    Длабоко се извинвам :) Сега дури го видов постот. BTW ДК беше ? :)
    blue ladybug
    blue ladybug
    Драга Кајгана. :)
    DeviAngel
    DeviAngel
    Готово :) нема да се повтори, извини уште еднаш :)
    Abe ne razmisliv shto pisav hahahaha

    Izbrishav posho kiksnav epten XD
    C
    Какво педерче...праи муабети со скаут на милан и не ме известува ццццц :D :D
    DeviAngel
    DeviAngel
    Прва класа од најдобрите :D, адниме на фб ќе ти пренесвам :)
    C
    Castiel
    aj Прати ми во пoрака линк :D
    C
    Битолчанец си бе? :D
    DeviAngel
    DeviAngel
    Сега следи најакото - не навивам за Пелистер :)), иначе сега брзо бев Ск а планирам пак накај 22-23 да поминвам
    C
    Castiel
    хаха богами реткост... :D мада и така нема фајде од нашиов фудбал... ама ипак :D
    DeviAngel
    DeviAngel
    Катастрофа нема ни вистински навивачи ако има и тие се засенети од наркомани, пијаници и уфилмани 'водачи' сегде истото. А како политика и клуб мн го поштовам Работнички, особено после утакмицата со Ливерпул мислам беше.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom