caci_cris7
Поени од реакции
3

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ако мислиш за Барселона најверојатно ќе има ќе постирам на во фан клуб:Барселона
  G
  Абе се знае дека сум негов фан, па ти па. :)
  Само не сум осетил потреба да бидам член на групата. Кој може да биде фан на Јунајтед а да не е на Роналдо? Таков нема. Можеби и од продажбата на Бекам престанав да бидам болен по играч, туку станав умоболен само за клубот. Оти нели фудбалерите си одат, ама клубот ке живее засекогаш. :)
  Peace
  G
  Многу е 5-0, сезонава како прво не ни е таква. Сезонава сме исти како Челзи пред 3 години, ефикасни бесмилосни машини. 2-0 конечен. Руни и Бербата стрелци.
  G
  Зар не знаеше дека ја сум на аватарот? :)
  Кул сликиче во секој случај.
  Во среда тепаме ли?
  G
  Ако мислев немаше да те прашам, така да обидот да конверзацијата ја свртиш во правец во кој не сакаш да одговориш на моето прашање ти е неуспешен. :)

  .....
  Честитки и од мене....да е здраво и живо...и ти да си здрава и жива и да навиваш за Јунајтед до крај на животот =)))
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom