bobipp
Поени од реакции
6.071

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Пф.. Слабо стојам со азиски филмови, ама имам некои во план. Верувам дека Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring
  и Ocean Heaven се добар избор, затоа што ми се препорачани од доверливи извори. :) А и гледам дека си по драмите, така да.. :) Позз
  И да знааш оти може... повеќе од било кога мислам оти можеме да га уништеме Барса...
  Ти пишав ПП ама незнам дали се испрати, ми се укочи нешто компјутеров. Нема врска ќе пишам и тука пак :pipi:
  За корејски ниеден филм не ми паѓа на памет во моментов, а кинески и јапонски имам изгледано многу. Кинески од типот на Crouching Tiger, Hidden Dragon. А јапонциве имаат со многу работи да се пофалат кога станува збор за филмската индустрија, пред се филмовите на Куросава.
  A The Girl with the Dragon Tattoo топло ти ја препорачувам да си ја земеш да ја читаш некогаш. Ќе се снимаат и американски верзии на филмовите од оваа триологија во режија на Финчер:)
  Хахах не си го погодил чоекот :)
  Прашај некој од оние шо се турват од пишење во Филм и тв :icon_lol:
  немам гледано,а искрено немам ни некоја желба.. хаха
  Каков ти е стилот? Не сум мн по филмој јас :D
  Не сакам Корејски.... :( хаха
  иначе..... Шо и да прајш не го гледај Love & Distrust :icon_lol:
  M
  Не, нема четки само конбинации од слики од гранки направени црно бело со голем контраст за да останат само црните линии како пукнатини. Подобро ќе изгледаше ако текстот не е толку остро..краавите да беа како по урнати ама то е XD
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom