Кајгана форум

123456
123456
Зошто одлучила нив да им покаже како се осеќала и баш нив да им се одмазди?

Jas za ovoj del ti kazuvam odmazdata ne e samo za tatkoto i sinot, nego veke go napravila toa vo kukata so predhodnite ubistva.
Хоуп
Хоуп
Како и да е, има многу нелогичности што мораш да се замараш ептен да ги разбереш и откако ќе разбереш не вредело мачењето. Во секој случај убава атмосфера ама приказната тапа.
Хоуп
Хоуп
По мене секако.
123456
123456
мене ептен ми се погоди
Хоуп
Хоуп
The Wailing и The Witch мене ептен ми се погодија од новите.
123456
123456
The walling pocna jako i na pola film zaspav predolg od dvaj go izgledav.
Witch ne sum go gledal uste.

Lights out go gledase?
Хоуп
Хоуп
Да. Боље е аутопсијава од него.
123456
123456
Хоуп
Хоуп
Е овој гарант ќе биде најлош од сите погоре :))
123456
123456
ccccc
На врв Bottom