Нинович
Поени од реакции
1.771

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ти едитнав мислење да не се чудиш, дека и неговото е едитирано, т.е. тргнат е делот што си го цитирал .
  В
  Кај си бе Џеко?Усвари не Цисоко..хехе
  ма да му ебам пичката матерна клошар почна да пребира чим сака да си оди што не отиде во Сити сега треба берлускони да направи некоја даравела и да ги умеша шеициве да го прати во Сити маме му ебам!
  Абе другар само ако неотиде кака во реал има да има асално реметење има тема за ремет на овие од фан клуб реал да отворам!
  Да бе, и јас сакав за то да ти пишам, како пишиме во исто време исти постови:)
  Ти го видов и постот за Леонардо шо си го избриша - не си морал:)
  Ne da ja preteraa. Jas im vikam poveke da mu udrat krivica na Drogba otkolku na sudijata.

  Sudijata samo eden penal ne im dosudi, drugoto nemase vrska iako tie gi praat sega deka imalo 5 penali. Da pobedea, nemase da go tupat so toa.

  Kolku e osteten Chelsea tolku i Barcelona.
  В
  Слаби Реал..Барса игра најјако годинава,ама не секогаш најдобриот победува.
  В
  Ја едно го прашуам тој..ме разочара Реал многу слабо во одбрана..иначе Барса ништо посебно.
  В
  И како си помина во Анови?
  В
  Да бе Ивица како што ке каже?Ќе одиш вечер?
  В
  Де дур,е второ поле трета и прва жица и трето поле втора?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom