Нинович's latest activity

 • Нинович
  Нинович одговори на темата Serie A 2019/2020.
  Пирло, а? Ова значи дека моментално, а и следна сезона тренер на Јувентус е и ќе биде Кристијано Роналдо. Ултра ризичен потег којшто...
 • Нинович
  Нинович одговори на темата Фан клуб: Милан.
  Каква ултра безвезна сезона. Се движеше во чудни маргини од крајност во крајност. Од очај игра со магот Ал Пачино на почеток кој сега ќе...
 • Нинович
  Нинович реагираше на објавата на џимеј во темата Фан клуб: Милан со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Испадна класичното балканско од Звоне, во оваа ситуација и дефинитивно е единствениот лузер кој во еден период од сезоната придонесе за...
 • Нинович
  Нинович реагираше на објавата на Ali Pasha во темата Фан клуб: Милан со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Потоа се чудат зошто Меси не освојил светски куп со Аргентина...па кај ќе освои, кога Билја му бил соиграч...прави непотребен пенал за...
 • Нинович
  Нинович реагираше на објавата на Недоделкан во темата Фан клуб: Милан со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Настрана резултатите во изминатиов период, јас не памтам кога последен пат тимов гризел за победа од 1 до 90 минута. Пристапот и...
 • Нинович
  Нинович реагираше на објавата на Марли во темата Фан клуб: Милан со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Абе не сум ни ја, ама па да му ебеш мајката не дека не заслужи човекот. Немав ништо против ни германецот ама на кур ми се качи со тие...
 • Нинович
  Нинович реагираше на објавата на курајбер во темата Фан клуб: Милан со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Не бев фан на ваква ситуација ама стварно не можеше да се игнорира периодов. Испадна како нова екипа да излезе од изолација и по...
 • Нинович
  Нинович реагираше на објавата на Avramovski777 во темата Фан клуб: Милан со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Леле следна сезона прва утакмица Кеси коа ќе ја акне со внатрешна у публика и почнува сивилото
 • Нинович
  Нинович реагираше на објавата на Дим4е во темата Фан клуб: Милан со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Bez igrac/i od kalibarot na Ibra naredna godina pak 7-mo mesto. Koj go spomna Dracevo da mi pie od bardacevo. Sent from my iPhone...
 • Нинович
  Нинович реагираше на објавата на џимеј во темата Фан клуб: Милан со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Шансите за Калабрија да стане играч се колку јас да станам Бред Пит :D Локатели даде еден гол против Јуве и потоа единствено се...
На врв Bottom