Нинович
Поени од реакции
1.771

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ја имам идеја да го брендираме тоа Дик Мараа :) од кај знаеш мозже понатака ќе се појави некоја шанса за профит :)

  Иначе воздржан сум за утре ќе си ја гледам лагано утакмицата чим првата не се изнервирав кога нејќеше да влезе во гол топката и кога овие имаа енормна среќа сега ншто не би ме изненадило! Но сепак само 1 опција Дик мараа Милан иде даље (рофл)
  Ф
  брат ако си ја гледал утакмицата ке можеш да ми каже дали судеја така судиите за нас ко што зборат хејтериве?
  В
  Веруај!
  Си праам слика дома ко го даде Пато голот,што прајте ти и Фурза..нарочито ти..и се смеам.
  А за моите..фффсс..машини бе.
  В
  Честитки фамилијо..
  Јеботе не ја глеав утакмицата,ги глеав моиве,ама го видов на крај голот од Пато..брао.
  В
  Глеам се нервираш во фанклуб.
  Немој бе..и на најголемите им се случува тоа,не се нервирај.
  Сеа еве Саки ако дојде,ваЛда ќе тргне работава..не сакам да се нервираш,не вреди.
  Хаха..позич.
  аман бе, и јас го избришав мојот :)... пиши го повторно, јас и онака не сакам да постирам, ама видов никој не го постирал неговиот гол па затоа
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom