НеоН
Поени од реакции
904

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Чоече и други те цитираа со таков коментар. Смешен си.

  Глеј и Isak пиша за XenForo и тоа пред мене тоа. Значи, реметот е почнат пред мене. А тоа што си го видел моето мислење, значи било после постовите на нив и со тоа си бил во можност да ги видиш тие. Така да, аргументот тој ти паѓа во вода.

  Значи, ако сум те избришал неколку пати во темана за Специјални Воени сили или така нешто, не е зашто те мразам, гајле ми е за тебе, едноставно не си ги следел правилата. Плус неколку пати сум ти прогледал низ прсти за национални навреди и само сум те бришел иако по правила се иде на бан за тоа. Така да...
  Пер каде си бе ццц треба да правиме муабет неш :tapp: и да утакмиците со му ги кажав на Алвата пак испаднаа .......
  Р
  ццц фала што кажа а јас се обидувам да му помогнам,епа кога седи на 3 столчиња нема така,па и уште се чуди.

  :back:
  Па тоа е добар знак чим на помала возраст децата сфаќаат дека нема господ. И јас исто сфатив на 15-16 години. И Веруј ми, воопшто не е срамота да кажеш дека си атеист, туку во денешно време срамота е да кажеш дека си верник, послем сите лаги и превари што ги кажува/прави црквата итн итн... А да не ни почнувам за другите религии, особено исламот...

  Така да, боље кажи си дека си атеист отколку да бидеш "верник" ради реда. Барем можеш да им докажеш дека си у право во секое време. Ќе им кажеш: "Јас овој (било кој предмет што ти е во близина) можам да го видам и допрам. Дали вие можете да го направите истото со вашиот господ?"
  А како можеш да очекуваш паметен одговор во 3:50 саат? И не верувај се што ќе видиш на кајгана. Што знаеш, може сум 50 годишен педофил :smir: Не ми се дискуира сега за ова, ќе направиме некогаш муабет, ако те видам на религиозниве теми што се... :)
  Ништо. Ќе сватиш еден ден дека нема господ, и тоа е, пиеш кока кола после тоа.
  Ќе го носам со мене.. А и слушам ваму спроти поштата кај Фратело шо е имало.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom