НеоН
Поени од реакции
904

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Р
  Неон бе срце бе кај си бе ти :pipi:
  Брат во овој натпревар статистиката нема никаква улога. алмерија е веќе испадната а Роналдо е жеден за голови и мислам дека ќе ги наполниме вечер. :)
  Иначе лани на Бернабе ги победивме 4-2,и 1-2 кај нив на гости,годинава на медитеранео изигравме нерешено 1-1.
  И бугарите и грците ме зафркнаа,али не им замерам знам дека се педери. :)
  Повеќе нема да ги ставам на тикет.
  Слабо слабо ,више ти оде покеров него програмирањево :baeh: ај барем зема нешо со тоа кецовите :)
  Два кецааааааааааааа тоооо , Гордана :Значи така Филип а ? - Така професорке
  Проф : Добро чим е така ајде на табла :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::kez::vozbud::tapp:
  Баш пред 5 минути ти избришав мислење во Редовна војска со етничка навреда а и не ме терај да барам у темана за воените единици мислења што сум бришел. Искрено, не ми потребало твоето мислење за мене, зашто гума не ми туши за другите што мислат за мене, али ај...

  Have a nice day
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom