JustBlack
Поени од реакции
74

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • ee zdravo ssakam da te prasam so kako e so ovaa boles zosto od neaodamna i jas e imam i neznam sto kako e ... dali e losoo znaci bev na snimanje no seuste nemam razgovarano so mojot maticen... pa ako sakas kazzzimi nes poveke falaa pozdrav :D
  Gledam deka imate praveno operacija na diskus hernija. go spomnavte dr Mitre dali ke mozete da mi objasnite kako ste sega jas imam problem veke 4 godini, i nikako da go resam duri me bockaa so ozon vo bugarija no bolkite se vrakaat, ili kako moze da stignam do doktor mitre, pisavte deka ste mnogu zadovolni , kako se custvuvate sega.
  Zdravo, sakam da te prasam nesto, ako imas vreme bi sakal da mi odgovoris ... Me interesira kako napreduvas so diskushernijata, kako pomina posledniot pregled kaj Turan, jas ja imam istata tvoja dijagnoza, mnogu mi go prepuracuvaat, pa bi sakal tvoe mislenje. Blagodaram
  ....никогаш не научив дали е подобро да одбереш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува.....
  Mandrak
  Mandrak
  Штикла за префинетост, елеганција и покажување, повеќе заради самодоверба и свест за сопствените врдности.
  -Патики за чувство на слобода, комфор и безгрижност.
  ...па ти види и одбери ;)
  DRaGaN mebel
  DRaGaN mebel
  koga imas krilja i metla!!! sto ke ti se patiki - stikli :)
  Ако не ти е тешко да ми ги пуштиш и мене тестовите, благодарам однапред. gorgievski_filip@hotmail.com
  Ако сакаш прати ми ги најновите тестови за полагање на возачки испит. однапред благодарам.
  JustBlack
  JustBlack
  Прати ми мејл адреса на leni@govani.com.mk
  A
  adzipetrov1
  Пратено.
  М
  Кога е тоа наскоро за електронските тестови ? Накај Септември или уште летово ..
  Еј видов дека ги имаш електронски тестовите за полагање возачка.Па ако сакаш да ми ги пуштиш :)
  JustBlack
  JustBlack
  Ne se elektronski....tie ke se voveduvaat naskoro,no tia sto ti gi prativ se najdobrata kopija vo boja od testovite sto cirkuliraat vo momentov.

  Pozdrav
  Инструктор-ка?
  • Ми се допаѓа
  Reactions: JustBlack
  JustBlack
  JustBlack
  ДА:)
  Dzish
  Dzish
  Како оди процедурата за полагање за Ц категорија? Имам Б (пример), и сакам да полагам Ц. Освен лекарско шо фали уште... Тестој наново се полагаат?
  M
  Чао доде... многу си лична ак си ти на сликата :D
  M
  Mussolini
  Доде ти е исто што значи и дадо.. Да бидам попрецизен: го користеш тој израз за да не викаш директно на име на женска особа шо е поголема од тебе во знак на почит. :) Верувам дека успеа да ме разбереш шо сакам да кажам ... :D во спротивно, кажи ми и ке се потрудам да ти објаснам подобро... позз
  JustBlack
  JustBlack
  Хахаха:)))) Пермутација на слогови.....СЛАТКО
  M
  Mussolini
  А сега ти ке сакаш ли да ми објаснеш шо значи пермутација? :D
  Полнам во Ноември 17, планирам Декември некаде да почнам со часеви,Јанурари мала пауза и продолжувам дање,а они на тоа потврдата дека сум извозил часеви ќе пишат дека сум почнал покасно..
  НеоН
  НеоН
  сакав со време да си имам положено пошо нели треба да ми тече тоа две години,и фактички некаде на 20 ќе бидам сметан како искусен возач,а ако почнам покасно на 21 и тако даље,али прочитав едно твое мислење и некако не ми се јасни овие работи..
  JustBlack
  JustBlack
  А додека возиш ако Ве начека контрола мислете му ја:((( Ова со најдобра намера и за тебе и за нив
  JustBlack
  JustBlack
  Неон ти посекако до 21 година ќе спаѓаш во категоријата ВОЗАЧ ПОЧЕТНИК
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom