Мишелинка
Поени од реакции
384

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Среќна нова и на тебе.
  Оваа да ти биде исполнета со многу љубов и многу пеперутки во стомак.
  А и надежно запознавање со мене :D
  Епа ти пази сега која тарифа ќе ја одбереш.

  П.С. Ние на југот сме најефтини! Ја имаме услугата Мојот круг ! лол
  Не ти реков дека си ментално заостаната, бог да чува и бранко да брани!:)

  Тоа со госпоџата е пример.

  И јас сум за тестови и тоа да се задолжителни кога се оди да се направи крва анализа (да се зеде поголема количина крв поради тој тест), мора да се контролира.

  Ајде да не те замарам, почна да покажуваш типична европска нервоза...
  П.С. вие од дијаспора помогнете нешто да имаме безплатни кондоми, ебаго !
  Не, не го зимам "ако ти е пишано" како за оправдување, но што и да направиш никогаш нема да си 100% заштитен.

  Кога ќе решам да правам дете шо праијме? (можеби меѓувреме госпоџата била со некој ХИВ позитивен).

  Мислам дека веројатноста да се инфицираш е релативна...

  П.С. ако до толку им оди на нашите Еурогејци јас идам у ЕУ!
  Па да треба да се пазиме секако :) јас например сум хипохондрик, океј ме фаќаат периоди... пазам на моето здравје и хигиена значи сум педантна личност во тој поглед, но пази бев болен од хепатитис - жолтица а секогаш сум бил внимателен... бев на алализа и резултатите покажаа дека имам хепатитис б - може да се заразиш со тој вирус само преку контакт со крвта (пред тоа бев правен 2 операции и најверојатно докторите ме заразиле).

  Зборот ми беше ако ти е пишано, јбг... немора да се заразиш преку секс.

  П.С. до толку ли се player нашите "Европгејци"? Ајде бе рм'бат цела година во туѓина и после се по околните селски девојки...
  Ај да не ја расипаме темата хахаха!

  Незнам, ако за тебе не е навреда за друг е ...
  Како и да е убаво е да се прави тестирање. За информацијата имам читано дека 100 и кусур имаат СИДА и дека во Македонија нема место за паника.

  На крај краишта може да ме прегази и запрежна кола, така да подобро е да се умре од секс одколку од нешто друго. (хехе)
  Па куде си бре ти? :)
  Фала за гушките, те чекам некој ден утрински да се измуабетиме како оди... Кисис... :back:
  Много благодарам! Срекни празници и на вас,малце порано честитам!
  Се извинувам Misses Z! За машка вага како мене исто е Анастасија или АнастаЗија :) Поздрав....среќни празници! :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom