Мишелинка
Поени од реакции
384

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • M
  Омг оние смешнине мозаици кои се вшиени на рандом костуми за паради :pos: ааа сеа ми текна крај! такво нешто само у шутка ( океј и во турбофолкерси дискотетки )

  Фала за објаснувањето
  M
  шљокици, извини што замарам што значи ова шљокици гледам си го употребила :) го гледам наоколу ама не знам како изгледа тоа шљокици

  *те молам не ми смеј -.- ме раснеа волци ....
  M
  Пер, муабетот ти е тиња, па затоа нема да одам на темата подалеку со тебе, ама морам да прашам чисто зашто ме јаде - кој Вујаклија збор го најде напишан кај мене, жити кариера? Ретардиран? :))-ова да се корегира треба цел научен тим од Филолошки факултет да се собере
  H
  Фала на репутација, тотално сум смирен...
  Кога одлета бе па :(
  Ај следен пат најави ми се да пиеме кафе...можит и Охрид да се погодиме,зш да не :)
  Анастазија-што се изгуби -те снема од форумов???
  те побарав за една навидум мала, но сепак Голема помош-
  Quant à lui, ce rêveur affable et modeste que l'on appellera longtemps Yorgakis (petit Georges), personne n'imaginait qu'il dirigerait le pays à son tour, dernier-né de l'une des trois dynasties familiales qui, avec les Caramanlis et les Mitsotakis, se partagent le pouvoir en Grèce depuis l'après-guerre.
  али нема везе- штом не си тука....
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom