Марли
Поени од реакции
23.031

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • G
    Ај бе пеер честито нека е. Xd
    :)
    Иначе Бенитез може ќе биде тренер на Челзи догодина, лет д сеир бегин :pos:
    Овој Касано ако е здрав глава сечам, читав пред некој ден дека кога бил у Мадрид му пресадиле вештачка кожа на лицето да му се покријат лузните, му рекле 4 дена да не искача на сонце, тој отишол наредниот саат да се сонча на базен :pos2:

    P.S. Честито :)
    Хахаха, го прашуваат дали е ова исто со ударот што го примил од Тоти (ваљда на утакмицата го упукал и Тоти) и овој прво опцу нешто цензурирано е, и после вика кога ме удри Тоти ме болеше тука, сега кога ме удри овој ме боли тука, и после новинаров прашува во смисол а ќе се спаси главата твоја? и овој вика не знам, навивам за нив (ваљда у смисол нека не се спасува) :pos: луд :D
    С
    Марли на сите им честитав тебе едвај те најдов.Честито титула друже да ви се множат успеси и натака со среќа на сите натпреварувања на милан следечата година...На почеток реков милан ке биде и милан и би :pos:, искрено тоа само така го реков ама ете си земаа луѓето.Нека им е со среќа...
    Н
    Ај кај си, уште ти немаш пишано на нба темана од цел форум. :pos:
    М
    Истото како и Варман, прашај го само кога ќе си иде одприлика :)
    P
    Марли сине мој,ај нека ни е честито титулата !!! :helou:
    Н
    Шо се секираш, ако не Алиша, Вил Смит еднаш ќе го ставиш и то ќе му биди. :icon_lol:
    Случајно ми искочи ова во инфото на ФБот на затоплувачот:


    Kiril Lazarov повеќе од Goran Pandev

    :pos:
    Абе испадна ко црнец да ме поздравил, затоа се насмеав :pos:

    Иначе честито титула, готово е веќе :)
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom