Македонец
Поени од реакции
3.813

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Прими ме у социјална група INSOMNIACS, бе! исполнувам критериуми :)
  Мајмунеееее.....:):):)
  Пеер,ти текнуе ли на тие бисери бе?
  Кај да ги најдам ако ги има?
  хаха...фала Соње,која и да си....ама ко шо глеам нова си,и за СДС си...ама важно од Штип си :)
  Добро бе,па ја се отепав од озбилност абе.Леее ама забеган сиии...Знам ја дека се шибаш,ама ми текна за Даре,и мораше некако да го стаам у контекст,сваќаш...пеер,ми недостига тоа дете,па свати ме,мајко му....:):):):):).
  Абе,за воа собиров ми кажа Лазо.
  Шо има веза бе,ќе одиме,ја баш сакам да отидам.
  Филм ми е коа се осеќам супериорен над некого и да го ебам у здрав мозок,а ваму иаме 27 кандидати.:):):).
  И пеер,морам да ја видам бе... :):)
  А знам дека и тебе ти фали омиленот нос...:):)
  И на Пајтонот...добро,он...некојпат љубовта има сериозни последици.
  *не си свесен колку многу се газам од смеење доека го пишуам воа*
  Пеер абе не се прај дека не ме знаеш,ебате умрениот....зар после толку години не се навикна на тие фрази...:))))
  Пеер,коа ми кажуеш мене,активности како поим е далеку потесен од шо мислиш.Али нема веза,како сакаш.
  Абе,нешто ќе имало класен собир и шит...
  Ја ти јадев од рака?
  Знаеш ли колку е ебено навредливо за мене,да ме помешаш со суштество(шо бтњ,има нејасни и неоправдани и никогаш неисполнети аспирации да биде човек) како Даре?
  Немој молимте...ќе се тепаме на стари години.
  абе активности јбг...широк поим е ...ќе ти кажам ко ќе се видиме здравје..

  Не бе мене не ми крека Фабулчо,од рака ми јадеше,нема смисла сеа да крека :)
  иии, квалитетни честитки за квалитетно профилче, ами како:D
  а шо бе, и тебе да не ти крека па да праиме алијанса?
  :)
  Е пеер,пред некое време бев,сеа не знам коа ќе одам.
  Абе,да не знаеш случајно,коа ќе бидат уписите на Филолошки?
  И за какви активности ти требам?
  аероплан е...хаха...иии ама јаки честитки си ми дала,со дедо мраз,аиии па и свират кога ќе ги отвориш :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom