Дон Џелатимус
Поени од реакции
2.081

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • СРЕЌНА НОВА 2010 ГОДИНА, ЗДРАВЈЕ, УСПЕХ И ПРОСПЕРИТЕТ И УШТЕ МНОГУ ТИТУЛИ ЗА НАШИОТ ОМИЛЕН ФУДБАЛСКИ ТИМ ВО СЛЕДНИТЕ 365 ДЕНА ВИ ПОСАКУВААТ ОД ФАН КЛУБОТ НА МАНЧЕСТЕР ЈУНАЈТЕД!

  GLORY GLORY MAN UNITED!
  Kako ide?Dobri soveti ti dadov?
  Inace ako si pocnal so klub od Hrvatska,a si stavil small ili medium data base,i malku prvenstva si se zaebal.Trensferi dobri na sv. Nikad nema da napravi :S :)
  A do kade si stignat?Jas sum 25 oktomvri do sega 2009.Mnogu sporo ja igram,ama taka mi e podobro nego li samo continue i da idam na odmor za vreme na utakmici.
  E samo za trening neam nekoj sovet.Sekogas mestev treninzi,a sega gi zaboraviv kako treba za napagacite,za krilata,za poluspicovite,za dm,za bekovite,za cd kako treba.Na lanskata toa bese prvo sto mestev i treneri dobri sto kupuvav ama sega gi zaboraviv,samo dobri treneri zemav,a trening ne namestiv.Pobaraj od nekoj drug kakvi treninzi treba.
  Inace vide kako se razvivaat Kramaric i Badelj vo 2011 i 2012 :) ?
  брат мислам оти ке да е тва.. оти не е у таква паковка од друг ги режах за мама да ги слуше :pos: Само 1ното стоо.. 2 дел... ке ти даам сними го.
  Гоко.. имам дома едно цд LOVE SONGS ама 2 дел е. Мислам оти е тва од антена мама ги зима тогај. АК ги знааш кои песни се тка ке го проверам дали ги има на цедето ке ти го дадам сними го. 1 дел незнам дек е треба да потерам да го најдам.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom