Recent Content by Дон Џелатимус

 1. Дон Џелатимус

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Англиско 17:00... ама што ни менува на нас :ROFLMAO:
 2. Дон Џелатимус

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Наместо Фосу Менса, он го пушта дрвото Дармијан кој е пред трансфер. Цена да не му качува? Море на лото да ми се падне ќе го вратам.
 3. Дон Џелатимус

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  хаха, пресот на Жозе.. кој очај, како да нема живот во него, како утре да му е последен ден :ROFLMAO: А ние тука ќе си чукаме главите, ќе станувам сабајле во 04:00 да ги гледам, море МРШ
 4. Дон Џелатимус

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Најубав дрес.
 5. Дон Џелатимус

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  На лото да ми се падне ќе го вратам.
 6. Дон Џелатимус

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Алекс Сандро се има договорено со Јунајтед. Сега уште со Јувентус. Сакале 60м. Пред малку излезе ова. Можно е играч (читај Дармијан) + парички
 7. Дон Џелатимус

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Можно е да се договори пријателска против Баерн во Минхен.
 8. Дон Џелатимус

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Задоволни од Дармијан, ко ние задоволни од Том Клеверли.
 9. Дон Џелатимус

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Сега кога Зидан си замина, малку потешко до Бејл :)
 10. Дон Џелатимус

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Околу 10 трансфери.. IN and OUT заедно
 11. Дон Џелатимус

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Од вчера :)
 12. Дон Џелатимус

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  :ROFLMAO:
На врв Bottom