Premier League - 2021/2023

Кои 2 екипи нема да завршат во топ 4?


  • Вкупно гласачи
    91
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
22 јуни 2022
Мислења
851
Поени од реакции
1.061
Оваа прилика сакам да ја искористам да го поздравам оној ботот @AntonT12, со нивната 100 милионска аквизиција

Ај сега удри една доза :pusigo: забриши се и сиктер на спиење.
Искрено добро затвараше по таа страна, намерно им е изоставена таа статистика. Може да се каже дека вреди барем 80.

И де објасни што да правам пред спиење.:icon_lol:
Каков ти е тој совет и тие идеи курови да пушиш пред спиење, класика манчестер фан, курови и судии. :icon_lol:
 
Член од
20 март 2022
Мислења
1.385
Поени од реакции
3.513
Искрено добро затвараше по таа страна, намерно им е изоставена таа статистика. Може да се каже дека вреди барем 80.

И де објасни што да правам пред спиење.:icon_lol:
Каков ти е тој совет и тие идеи курови да пушиш пред спиење, класика манчестер фан, курови и судии. :icon_lol:
Не им е изоставена. Јас слушнав дека цел стадион го исвиркуваше на полувреме, значи чорба. Пример за ,,фан база", исто како што се пример за ,,клуб".
 
Член од
22 јуни 2022
Мислења
851
Поени од реакции
1.061
Не им е изоставена. Јас слушнав дека цел стадион го исвиркуваше на полувреме, значи чорба. Пример за ,,фан база", исто како што се пример за ,,клуб".
Све се прифаќа и свиркање и мавање табуретки, само оној советот горе со шмукање курови пред спиење искрено ме загрижува.

Не знаев дека така спортувате во вашиот крај.
Автоматски споено мислење:

Место дијазепам, си закажуваш едно :pusigo: и сонот сам си доаѓа.

Што ти било модерен живот.
 

Бавча

идол на младите
Член од
25 декември 2007
Мислења
11.606
Поени од реакции
10.846
Баце не се секирај ќе се вратите посилни кад тад. Али не со оној менаџер.
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.077
Поени од реакции
21.963
Дечкото е ослободен од обвинението, претпоставувам од две причини. Или нема доволно докази, што значи дека можеби и не ја силувал или и пуштил некоја паричка, па оваа самата се повлекла. Ама во овој случај, ако на неа самата не и битно што е силувана и послатки и се парите, тогаш не гледам зошто мене (или бил кој друг фан на фудбалот) би го интересирало.
Сакаш сега да ти ги с'снам @Corvus , @Darling I @Artemisia Vulgaris да ти одржат кратка лекција за болдов ? :icon_mrgr:
 

Corvus

Latrodectus
Член од
24 јануари 2011
Мислења
4.004
Поени од реакции
15.326

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.077
Поени од реакции
21.963
Не знам какви лекции очекуваш да држам во тема за фудбал, човекот си има убаво напишано како што е.
Прочитај го болдот и ќе видиш дека врска нема со фудбал освен дека машката фигура во случајот е фудбалер.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom