Фан Клуб: Вардар

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Prenos od denes nekade?

МРТВ 3 бидејќи на МРТВ 1 ракомет ќе оди. Ако немаш МРТВ3, не знам чаре оти на ФФМ ТВ нема линк за натпреваров. Ептен после ако стават.
 

kano

Farang
Член од
27 ноември 2014
Мислења
12.070
Поени од реакции
22.102
МРТВ 3 бидејќи на МРТВ 1 ракомет ќе оди. Ако немаш МРТВ3, не знам чаре оти на ФФМ ТВ нема линк за натпреваров. Ептен после ако стават.

da vidov i jas toa, ama na mtv 1 sega imase reklama za rakometot i pokazaa deka ke idel i na prva i na treta...
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Ivan Schwarz Stevkovski

So mene vo toa vreme igraa - Ja u Vardar pocnav vo pioneri i mladinci do zemjotresot bev so generacija na Dime Georgiev 4 i Ljubisa Nikolic 6 (zaedno ucevme elektrotehnicko uciliste), posle, Zigomanov Vasil Cic 4, Bozinovski 2, Ja 6, Rade Stojanovski golman (tri bisera restoranot), Laze Mojsov III najmaliot 10, Zvonko ... 3, Rade Cubalevski 11, Goce Popev (otide u sudii), Kondradenko 7, Peev i t.n. vkupno bevme 25 fudbaleri registrirani. Trener ni bese Makara i Uros Petrovski. Po zemjotresot se zapisav na Elektrptehnicki fakultet i mojata igracka kariera za zal zavrsi. Pozdrav do site fudbaleri od mojata generacija. Bi bil mnogu sreken i radosen, ako nekoj se javi da spodeli slika i sl. 5+++
prezemeno od grupa Stari Skopjani ima i sliki tamu.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
da vidov i jas toa, ama na mtv 1 sega imase reklama za rakometot i pokazaa deka ke idel i na prva i na treta...
Не знам искрено, јас вчера од оној од спортските вести на МРТВ слушнав дека ќе одела на МРТВ3. Ептен ако промениле нешто.
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
2.098
Поени од реакции
2.220
Многу сме слаби со деца во одбрана не се игра.
 

Hoy

Член од
7 септември 2017
Мислења
449
Поени од реакции
1.359
Стрпете се де, уште само 6 дена и влагаат Катарците. :D


А на овој крв да му ебам, можел да го скокне интервјуво или у најмала рака да даде некоја поблага изјава.
Разбирам професионалец е и леб јаде од нив, ама непростливо е било кој Вардарец да му лиже вака јавно гз на омер после убиството на Саздо, а од само втор ден у клубот го бацуваше и логото од Слога.
 
Член од
13 јануари 2021
Мислења
81
Поени од реакции
67
Стрпете се де, уште само 6 дена и влагаат Катарците. :D


А на овој крв да му ебам, можел да го скокне интервјуво или у најмала рака да даде некоја поблага изјава.
Разбирам професионалец е и леб јаде од нив, ама непростливо е било кој Вардарец да му лиже вака јавно гз на омер после убиството на Саздо, а од само втор ден у клубот го бацуваше и логото од Слога.
Pa na omer od komiti pa do uprava site mu go lizat,pravi idol vi e vtora liga ne vi bega
 

Kajgana Shop

На врв Bottom