Со кој/а член/ка на форумот би сакале да имате секс? (18+)

Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.018
Јас како што знам повеќето од членовите тука кои што се познаваат лично (машки со женски) сите се "онадиле" веќе неколку пати, а некои дури и биле и се во врска, затоа и форумов стана ваков каков што е..

Стварно значи овие постариве членови значи... Роспии...


On an unrelated note, ви текнува на оргиите во гратски?
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.304
Поени од реакции
78.996
Јас како што знам повеќето од членовите тука кои што се познаваат лично (машки со женски) сите се "онадиле" веќе неколку пати, а некои дури и биле и се во врска, затоа и форумов стана ваков каков што е..
За другите не знам и не можам да зборам, али ја сум постар член и со све што сум упознал женско, у живо, од форумов, сум имал сексуални односи.
Ја сум привлечен и елоквентен и прилично неодолив за жените, али мислам дека овојпат не е до мене. Такви се форумџијкиве, што ќе праиш.

Ти колку сврте од 2013-та до сеа?
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.703
Поени од реакции
19.754
За другите не знам и не можам да зборам, али ја сум постар член и со све што сум упознал женско, у живо, од форумов, сум имал сексуални односи.
Ја сум привлечен и елоквентен и прилично неодолив за жените, али мислам дека овојпат не е до мене. Такви се форумџијкиве, што ќе праиш.

Ти колку сврте од 2013-та до сеа?
Јас не се сеќавам, кај сум била? (n)(n):icon_lol:
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.304
Поени од реакции
78.996
On an unrelated note, ви текнува на оргиите во гратски?
демек, ха,ха,ха, заебанција?

Ја имам слики од тие настани. Многу форумски ликови би се загрижиле да знаат какви фотографски сведоштва поседувам од тие настани.
Автоматски споено мислење:

Јас не се сеќавам, кај сум била? (n)(n):icon_lol:
тогаш ти сеуште се чуваше за у брак
не ти текнува?
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.970
Поени од реакции
35.620

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.703
Поени од реакции
19.754
демек, ха,ха,ха, заебанција?

Ја имам слики од тие настани. Многу форумски ликови би се загрижиле да знаат какви фотографски сведоштва поседувам од тие настани.
Автоматски споено мислење:


тогаш ти сеуште се чуваше за у брак
не ти текнува?
У право си, јас сеуште се чувам ..
 
Член од
8 февруари 2020
Мислења
4.889
Поени од реакции
7.268
Sakam so @Bafra ama koga ke bidam zarazena so korona virus:P
Da go vidam togas sto maziste hrabro ke bide....pa koga ke go zalapam

:icon_lol:
:lolzz:
Залапување може и тоа со кармин црвен обавезно, друго џабе ќе ти е, ем мал ми е, ем ретко и лошо сработувам. Ама ако и после тоа сум негативен, ќе мораш да преминеш од страната на заговорачите :anco:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom