Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
29 јуни 2018
Мислења
3.453
Поени од реакции
5.435
FTW.
:aplauz::kruna:

Д

Кајгана:

Прегледај го приврзокот 270449

Every new member:

1.Zdravo decki kade moze da najdam kurva hihii ne ee zaebancija plis help.

1.Рандом член со староседелец статус:Имаш покрај Мериот колку сакаш бабуш/

2.ZDRAVO imam problem so decko mi mnogu ebe zapinja bez osed mi ja otkorna picnata zila.?pomos?

2.Рандом член со староседелец статус:Дечко ти да не вози за Берович Бетон,и се претвара во Оптимус Прајм?

3.Zdravo mi se skina kondom na ebenje sto da pravam sega pomos pobrzi?

3.Рандом член со староседелец статус:

Прегледај го приврзокот 270451

4.ZDravo so devojka mi odime vekje 6 meseci i uste ne mi dala da ja dupam vo gazot pomoso?hitno?

4.Рандом член со староседелец статус:Бабуш оди си кај Мрт само пази они се отворени ко кратери ќе ти го шмукне ко вакум:



5.Zdravo decki ne mi se kreva stapot sakam da imam odnosi so devojka mi ama ne mozam ne ripa dorco pomossss hitno

5:Рандом член со староседелец статус:Баки знам ја еден шипо од битпазар продава едни креми ќе ти го направи ку*рот ко ракета на Илон маск.Ќе бидеш ко Чарлин Шин има после да ти рика ко магарица.

 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624
Кога бев помал, основно негде, поточно кога бев девојче, еден ден татко ми ја имаше подотворено вратата од рерната за да се изладел оризот кој го имаше зготвено мајка ми. Арно ама се заматкал нешто и ја заборавил така отворена и нормално големите свети суштества наречени муви влегле внатре и сместа умреле у сред ориз, пошо грешните копилиња се створени да бидат штетници, осеќаат мирис на храна и гомна, ама затоа 200 степени не осеќаат. Не бе не, никад нема да разберам која е целта на постоењето на мувата и комарецот, апсолутно 0 допринос за живиот свет и околината, чисто за болести и штети се создадени. Нормално од тогаш до ден денес кога и да имам ориз за јадење прво детален преглед добива тавата па после јадам. И денес имав ориз. Прегледав детално. Јадев. Пардон, се упропастив од јадење.

Мора да признаам интересна приказна раскажав од мојот тажен живот, еквивалентна на смислата на постоењето на мувата.
Изгинав :D
 

Strictly

word is bond
Член од
9 јуни 2019
Мислења
486
Поени од реакции
1.644
Постот не е за смеење.. Постот е божја работа! Луѓето леб и вода јадат вие се смеете.. Ццц
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.809
Поени од реакции
83.986
Znaci ti se ebe? во кајгана, серија-а верзија
(клик на постот за скриншатс, не ги дава вака)

Во ред бро, еве пред да почнете со горење на луѓе, јас вас да ве изгорам, ебаве тоа претерано арогантните со точно 0 (НУЛА) титули во безмалку 10 години.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.404
Поени од реакции
34.398
-Низа на настани и животни случки кој довеле до она што се можев да сторам.

-Да започнеме:Секогаш кога ќе ми влезе мува во соба се обидувам да бидам либерален.Ги почитувам другите се додека мојата безбедност,спокој и мир не бидат нарушени.Како мувата така и јас сме слободни да правиме што сакаме НО кога ќе се наруши нечиј мир имаме проблем.Јас немам проблем ако она дојде кај мене дома,и на пример се закачи на завеса,и си кулира таму.Значи да не се разбереме погрешно ми доаѓаш уреду те поштуем летај слободно,дистанцирај се и тако даље.Е сеа некој си лежи и ти му брмчиш над глава?Убаво ли е тоа?Се разбира дека не е.Потоа му се закачуваш на глава,на к%р,на нозе,го умраш,он ти е капнат бела мечка не гледа последно што му фали е некој да го смара.И пробувам да најдам решение за да не дојде до смртни последици,се обидувам да разговарам,и на мирен фин начин да се обидеме да најдеме решение.Но и понатаму се ку%чи,односно не е отворена за дебата.Има некој муви пример ќе си се бутне у завеса,и он таму си кулира не го боли цеф него за ништо не замара луѓе,чилира таму по цел ден и него му е топ Е сеа у случај да треба да се перат завеси ама тоа е друг мубает.Сакам да кажам муви со социјална дистанца се најбољи муви.Имаат некоја позиција подалеку од очите на јавноста,не се инволвирани у настани,фестивали и тн.Е таквите муви се пример за долг и среќен живот,но тие се вистинска реткост.И да се навратам на мубетот отварам врата сеуште е тука присутна,прозор сите опции,и се дадени само она треба да одбере,и замислете она ја бира она најнепопуларна опција.Зошто?Не можам да разберам бираш помеѓу слободата и згаснувањето на твојот живот,и онаква си мртва ладна викаш останувам у стил шо ги ебам ќе ги сечам.Откако реши да се соочи со мувалката тука некаде завршија сите радости што ги носел животот со себе.Се надевам дека ако некоја мува го чита форумов ќе извлече поука од сета ова ситуација.Така да муви размислете на крајот од сето ова:Можеби луѓето се гомно но и они се живи суштества на кој им треба мирен сон.
:LOL:
 

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.784
Поени од реакции
6.967
За американци што се малку глупички е нормално, хамбургери, кокакола, хомосексуализам, ГМО, и флаширана вода.
Си има инспекција што ја контролира водата во секој град, и хемиски и бактериолошки. Никој нема да ризикува да заглави затвор да дава лажни податоци, особено сега кога има и приватни лаборатории.
Мислам дека е околу илјада пати е поскапа флаширана од нормалнава. Ако тргнеш по таа џендер работа 100% да купуваш, сто евро на човек годишно не ти бегаат, пофино дај ги во црква, во џамија, може да си купиш нешто, точак, тостер, вибратор...
Има и други работи, што со готвењето и миењето, ако има кадмиум и ти готвиш со таа вода? Доброто е што нема:), се е тоа проверено.
Сериозно и за модерната екологија, колку бензин се троши да се транспортира таа флаширана вода од извор, до продавница и до дома, можеби 100 грама на литар, кога ќе собереш знаеш колку многу е тоа.
На село кога сум одел, чешмата беше 300 метра од дома, денеска петпати носиш туби 2х5, 2х10, со бардаче, со магаре за повеќе, на баба ми сонот и беше водовод да има, така и не доживеа. А денеска кога ќе видам некој трансџендер комшии со лилави пантолони едвам носат една боца од 10-20 литра. Неми влегува во глава таков регрес на интелект.
Исто така доста важни се бактериите, убаво е малку да ги има, во нормалната вода од чешма ги има, природно е организмот да контактира со тие бактерии, иначе многу се изнежува. Највеќе тоа се гледа на базен, на море, таму се моча у водата и овие меките Марии сигурно ќе имаат тровање, проливи.
Околу вкусот, има различни на вкус, меки , тврди и кај флашираната и кај чешмената, природно е да пиеш од таа вода кај што живееш-од чешмата.
Сум слушал за една перверзија на запад за овие големите 20 литра боци од пластика за многукратно користење. Овие алах акбарите мастурбираат у тоа боците, поклон за неверниците, се разбира сето тоа се мие пред полнење, но сепак е пластика не е стакло, некако гадно ми е , и во работа не пијам од диспенсер.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom