Гледање online филмови и серии - KODI XMBC..

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
I samo go instaliram ova i gotovo?

A citam ima i da platis iptv, kako odi toa?

I internet od 30mps e dovolen?
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.780
Поени од реакции
7.518
Imaat doma zemeno android box so kodi, kako funkcionira ova sega, kako da gledam fudbal na nego, i tie raboti? :oops:

Ima Modbro ama slikata e losa, netflix ama bara username, ima nekoe sky plus iptv isto bara kod, a kodi ima nekoi addons ama nemozam da se snajdam.
Работи според видео упатствово нема да згрешиш.

Има и на Facebook група направено https://www.facebook.com/groups/BalkanGreen/ Придружи се, читај во групата објави и се што те интересира можеш да прашаш таму во групата
 
Последно уредено:

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Работи според видео упатствово нема да згрешиш.

Има и на Facebook група направено https://www.facebook.com/groups/BalkanGreen/ Придружи се, читај во групата објави и се што те интересира можеш да прашаш таму во групата
Го инсталирав ова грин балкан, работи, но, програмите како Арена ми сецкаат, а филмови не ни пушта, само врти и исклучува.
Имам 30/1 интернет.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.906
Поени од реакции
14.598
Го инсталирав ова грин балкан, работи, но, програмите како Арена ми сецкаат, а филмови не ни пушта, само врти и исклучува.
Имам 30/1 интернет.
Pošto si mi drugar podlogo vreme..ke ti dadam program kade Arenite a posebno Sport Klub programite ne seckaat... :cool:

Treba sa go čekiras telefonot da prifaka programi od nepoznati izvori i odi na downolad TVTap v2.5 apk i furaj



 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
Pošto si mi drugar podlogo vreme..ke ti dadam program kade Arenite a posebno Spopr Klub programite ne seckaat... :cool:

Treba sa go čekiras telefonot da prifaka programi od nepoznati izvori i odi na downolad TVTap v2.5 apk i furaj



Ke go probam utre, i ako e kako sto vilas te castam so sakas, pobrz internet nemozam da uklucam kade sto sum.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.906
Поени од реакции
14.598
јас дома иако сум на Макс Тв, сум на бакар и максимум оди до 22...23, па немам проблем
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
?
Не е кај мене, јас не користам, ми бараа таков кабел пред да го наместат, ама немав да им дадам.
Ако имаш нешто да помогнеш слободно, немора со фејспалмови и такви работи.
Фала.
 
Член од
22 јануари 2009
Мислења
257
Поени од реакции
200
Може ли некој да ме предложи некој добар ад он за Коди за балкански програми или некоја друга апликација.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
livetvserbia 3 години само тој го користам...
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.862
Поени од реакции
6.369
Balkan Green - Blue Thunder
Браво, како ме сјеба, нит ра оти нит ништо... некој нов апдејт имат изглеа умрено е.. кажи како да го избришам да се вратам на лајвсрбија сега...
Едит- му требаше саат време.. сега почна да работи :D
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom