Premier League - Season 2020/2021

Кој ќе биде шампион во сезоната 2020/2021?


  • Вкупно гласачи
    166
  • Гласањето е завршено на .
Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Гибс е последен играч што би го напрајл ова, ете го и Билич
Бреееејјј
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Може се напукал на бјало.
Не бе цела кариера во Арсенал немал ниеден инцидент, многу смирен тип ама се дешава еве.
А на Билич зошто му даде црвен, ја не чув дека го опсу, само му рече да види на монитор.
 
Член од
14 мај 2019
Мислења
1.486
Поени од реакции
-759
Не бе цела кариера во Арсенал немал ниеден инцидент, многу смирен тип ама се дешава еве.
А на Билич зошто му даде црвен, ја не чув дека го опсу, само му рече да види на монитор.
Isprovocira go James. A Bilic mnogu agresivno pojde bekaj sudijata prasanje na sekundi bese koga kje mu dade crven karton.
Trebase i James crven da popie.
 
Член од
8 септември 2008
Мислења
11.834
Поени од реакции
10.147
Isprovocira go James. A Bilic mnogu agresivno pojde bekaj sudijata prasanje na sekundi bese koga kje mu dade crven karton.
Trebase i James crven da popie.
Билич има право да поставува прашање, не го навреди судијата на ниеден начин, нормално дека е нервозен.
Џејмс максимум жолт можеше да добие, немаше никаков старт, провокација што ја има сто пати на секоја утакмица
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.155
Поени од реакции
16.697
Вака сеа, Калверт најдобар стрелец, Хамес најдобар играч, Анчелоти најдобар тренер и Евертон шампиони, вашите влогови ве молам :rolleyes:
Автоматски споено мислење:

Какви топки дели човече, само да го издржи темпото во ПЛ и да остани здрав и прав.
 
Член од
16 јануари 2020
Мислења
66
Поени од реакции
100
Уште пред да почни сезоната пишав дека евертон оваа година најпријатно изненадување ке биде некој се изнасмееаја засега 2 од 2 евертон мн квалитетен ростер имат и одлични засилувања донесоја згора на тоа карло анчелоти не би тренирал екипа што ке се бори за 10место очекувам топ 5 да биде евертон иако конкуренцијата е силна
 

S.L

Желба по титула :D
Член од
1 јули 2013
Мислења
1.861
Поени од реакции
1.286
Страшна средина имаат Евертон па и нападот со Ричарлисон и Калверт им е добар.
Само не знам шо да речам за одбраната + Пикфорд. :icon_mrgr: Интересни имиња и се тоа, ама малце киксери ми се... можат да изиграат маестрална утакмица, а веќе наредната да се упропастат.... ова година ќе ги ваѓа реализацијата. Ќе играат на гол плус пошо на одбрана не знам колку можат да се потпрат.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
15.155
Поени од реакции
16.697
До кога бе Алиовски со тие клизања во шеснаесетникот, цреп глуп
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom