Кладилница (Генерална дискусија)

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.920
Поени од реакции
9.528
Da ? Objasni ako sakas zosto ?
Desetina pati imam isplateno xxxx cifri bez problem, kvotite pojaki odkolku bet365, za igraci NBA isto pojaki koeficienti redovno 1.90-1.90, posebna ponuda za igraci povisoka granica itn itn.


Na betano nemozis, na betsson i betway mozis. Ima i drugi desetina kladilnici koj se prejaki i pojaki od bet365.

I da ne gi zaboravame agentite, tie se najaki. Asianconnect88, do pred nekoe vreme igrav preku niv, sea samo na ovie 3 betway, betano, betsson.
Автоматски споено мислење:

Dajte NBA predlozi
Блазе тебе Баки али ја лимит попив секундарно таму 3 пати ракомети фатив и толку беше,на unibet 1.47 евра ми викат макс уплата :pos:
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.075
Поени од реакции
11.065
И каде може да се игра на големи пари, без да се плашиш од вакви педерски ограничувања?
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.189
Поени од реакции
107.827
А што вака од Копачка се решиле да ја продадат кладилницата?
Ваљда имале ќар...не гледале ли иднина некоја? Или веќе ги мрзело да се замараат со ова...
Imale kur moj. Mislam kjar imaa ama gazda, menadzeri, sve toa bese haos, go kradea pepel go pravea. Realno ne znam do sega kako ne propadnaa ali ajde oni si znaat, a valjda sega so gazdive od SL ke e podobro, bar ovie sto gi znam od kaj mene sto rabotat u SL kazuvaat deka se korektni i deka solidno rabotat. U Kopacka imase lugje sto po 10+ godini rabotea i zemaa ista plata, 14 000, a i toj sto vleguva noviot zema isto tolku, skroz nerealno.
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.145
Поени од реакции
8.966
Da ? Objasni ako sakas zosto ?
Desetina pati imam isplateno xxxx cifri bez problem, kvotite pojaki odkolku bet365, za igraci NBA isto pojaki koeficienti redovno 1.90-1.90, posebna ponuda za igraci povisoka granica itn itn.


Na betano nemozis, na betsson i betway mozis. Ima i drugi desetina kladilnici koj se prejaki i pojaki od bet365.

I da ne gi zaboravame agentite, tie se najaki. Asianconnect88, do pred nekoe vreme igrav preku niv, sea samo na ovie 3 betway, betano, betsson.
Автоматски споено мислење:

Dajte NBA predlozi
unibet imaat dobri kvoti za granici na igracite, malku poogranicena ponuda sprema bet365 ama pak dovolno izbor.
samo na unibet do sega sretnav, igra najdobar strelec po mec.
betway na nekolku odbrani mecevi imaat betboost ili ness slicno, so eden ton nivni kombinacii.

NBA za vecer mislam bruklin h1, portland h2, i mozda hjuston over
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
unibet imaat dobri kvoti za granici na igracite, malku poogranicena ponuda sprema bet365 ama pak dovolno izbor.
samo na unibet do sega sretnav, igra najdobar strelec po mec.
betway na nekolku odbrani mecevi imaat betboost ili ness slicno, so eden ton nivni kombinacii.

NBA za vecer mislam bruklin h1, portland h2, i mozda hjuston over
Odamna ja nemav otvoreno unibet, sea ja zirnav i dobro izgleda, 1.91-1.91 na NBA igraci, i na site drugi igri isto 1.91-1.91 i opshto mnogu dobra ponuda gledam... plus i poker texas ima na unibet.
Najdobar strelec bas imav uplateno vcera Young 1.65 koef na betano
Betway mi e number 1, koeficienti, ponuda, i najbitnoto ZNAM DEKA KESHOT MI E NA SIGURNO TAMU. Sekoja sabota i ponedelnik po 5 evra freebet prakjaat, sekoj den boost kvoti vo ponuda ama uplata samo 15 evra prima na boostiranite koef.
Se na se ok e, no tipuvanjevo ne odi nikako :confused:
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.145
Поени од реакции
8.966
Odamna ja nemav otvoreno unibet, sea ja zirnav i dobro izgleda, 1.91-1.91 na NBA igraci, i na site drugi igri isto 1.91-1.91 i opshto mnogu dobra ponuda gledam... plus i poker texas ima na unibet.
Najdobar strelec bas imav uplateno vcera Young 1.65 koef na betano
Betway mi e number 1, koeficienti, ponuda, i najbitnoto ZNAM DEKA KESHOT MI E NA SIGURNO TAMU. Sekoja sabota i ponedelnik po 5 evra freebet prakjaat, sekoj den boost kvoti vo ponuda ama uplata samo 15 evra prima na boostiranite koef.
Se na se ok e, no tipuvanjevo ne odi nikako :confused:
e jas do sega ne sum videl nekoj freebet. moze razlicni promocii imaat po regioni? jas otvaram na betway.se
teska e NBA, a periodov pa preterano nestabilni rezultati, ama toa e, sami si birame :D
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
e jas do sega ne sum videl nekoj freebet. moze razlicni promocii imaat po regioni? jas otvaram na betway.se
teska e NBA, a periodov pa preterano nestabilni rezultati, ama toa e, sami si birame :D
e jas do sega ne sum videl nekoj freebet. moze razlicni promocii imaat po regioni? jas otvaram na betway.se
teska e NBA, a periodov pa preterano nestabilni rezultati, ama toa e, sami si birame :D
Eve ti eden mnogu dobar pick na betway, Drummond i Ibaka da napravat dvajcata double double 2 koef.
Ibaka od klupa fakja po 8 skoka vo prosek, arno ama Gasol ne igra vecerva, Ibaka ke bidi starter debeli minuti a i nema zamena za nego. Double double bez problem ke napravi.
Drummond e najdobar skokac vo cela liga, double double na poluvreme ke napravi.
20200201_010843.jpg
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
unibet imaat dobri kvoti za granici na igracite, malku poogranicena ponuda sprema bet365 ama pak dovolno izbor.
samo na unibet do sega sretnav, igra najdobar strelec po mec.
betway na nekolku odbrani mecevi imaat betboost ili ness slicno, so eden ton nivni kombinacii.

NBA za vecer mislam bruklin h1, portland h2, i mozda hjuston over
Pa da ali unibet e katastrofa ne primaat uplati sekogas verifikacii i posle ne primaat..mene na rakomet igraci me limitiraa posle i ja ostaviv vekje ne igram kaj niv.
 
Член од
27 април 2009
Мислења
2.499
Поени од реакции
3.317
Bez mn polemiziranje vaka stojat realno rabotite

Najdobri evropski kladilnici za seriozni igraci koi igraat samo singlovi i uplajkaat pogolemi sumi
Pinnacle,Betfair exchange servisot 5 prazni mesta pa sve ostalo(najmali margini,najvisoki kvoti i najgolemi limiti) B365 bi ja stal posle niv radi sirokata ponuda na natprevari.
Za porekreativni igraci i vrzani taloni so najsiroka ponuda i dobri kvoti na favoriti ama slabi limiti Marathon i 1xbet(pomina vremeto koga 1xbet praese prevari sega na site im isplajkaat)
Od nasive kladilnici br.1 po kvoti e Evrotip bez konkurencija i najretko pajgaat koeficienti.
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
78
Поени од реакции
55
Bez mn polemiziranje vaka stojat realno rabotite

Najdobri evropski kladilnici za seriozni igraci koi igraat samo singlovi i uplajkaat pogolemi sumi
Pinnacle,Betfair exchange servisot 5 prazni mesta pa sve ostalo(najmali margini,najvisoki kvoti i najgolemi limiti) B365 bi ja stal posle niv radi sirokata ponuda na natprevari.
Za porekreativni igraci i vrzani taloni so najsiroka ponuda i dobri kvoti na favoriti ama slabi limiti Marathon i 1xbet(pomina vremeto koga 1xbet praese prevari sega na site im isplajkaat)
Od nasive kladilnici br.1 po kvoti e Evrotip bez konkurencija i najretko pajgaat koeficienti.
Da da pominalo vremeto na prevari na 1xbet. Tie se ruska mafija mnogu golema e verojatnosta da ne ti isplatat. Imaat licenca vo Curacao banana drzava kaj sto nema ni zakon ni nisto.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.975
Поени од реакции
35.654
Дајте бре луѓе склопете ми 3-4 коеф тикет за денес, неможам риба у мал аквариум да фатам камоли спортска.

Незнам дали јас веќе изгубив осет и не пратам фудбал и спорт општо како порано, ама стварно многу тешко е во последните 5-6 месеци да се погоди реална утакмица. Последен пат фатив тикет на 25 декември. :facepalm:
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.920
Поени од реакции
9.528
На која дрога се Евротип со коеф на Магнитогорск за 5.5+ 2.18 :facepalm:
Магнитогорск 1и5+ 4.18 СЛ вчера беше 4.6 кој чекал дочекал :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom