Струмица

Член од
26 јануари 2009
Мислења
7.572
Поени од реакции
6.269
Аха тимче пно е там кај нас у каубојското. Од џамовте фрљат столове, компјутере летат, со цигаре седат на часовте... абе ости...
У каубојското само дрвното можат да ти направат проблеме, другите сите се у нормаалта и нема некој испади. У тии две години шо ги имам поминано у каубојското не е имало ни еден проблем.

Ама ја не е битно кој е фрљаљ јајца на општинта. Сигурно некој со здрав мозок не е бил.
шо сакаш да кажеш дека ние (дрвно) сме несалам? 80% од дрвното се понормални од сите други кои учат у каубојското.барем за 1 година.за другите незнам :toe:
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
I saa so resiiime>??? Nema eksterni za 4ta, 8mo ke polagat, kradenjeto bilo fe6ansko u Strumica i u 3kata imalo noooogo picki i cicki( Strumiks izvini) . I nogo vazno , nikoj ne e kazal od clenovete maturanti: povelejte na goste , ke imam matura. Puuuuu
 
V

Viktoranius

Гостин
I saa so resiiime>??? Nema eksterni za 4ta, 8mo ke polagat, kradenjeto bilo fe6ansko u Strumica i u 3kata imalo noooogo picki i cicki( Strumiks izvini) . I nogo vazno , nikoj ne e kazal od clenovete maturanti: povelejte na goste , ke imam matura. Puuuuu
И забрави да кажаш оти у дрвното сите се несалам.:pos2::pos2::pos2:

Заебаам се бе.

Иначе матуранти стварно бе ај, истакнејте се ај поканејте на слава, завршувате со школо да вебам. Јас как ќе завршам догодина од шкоолто до дома на раце ќе одам.:pos2:

Ајде ајде Ристетооо енерџино1 се матуранти.:vozbud:

Иначе Соад-ф сака саа Ристето да га покане, за тва пише. :vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud::vozbud: (шала)
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
АБе ке има частовка само чек да се решам кој ден да праам матурската.. дали преку викедно или .. незнам..

Иначе верица не га чепкајте таксана е она за Ристето.. ке има BiG KaJgAnA WeDdIng :)
 

Janev

____________
Член од
27 март 2007
Мислења
2.856
Поени од реакции
58
М`на така се го викале на времето и останано си е оште, оти се некој летнани училе тама :)
а Марјан шо у гимназијата нема ли деца од село нема ли шо прават шиитс.
или ако е каубојско каубојци а тии до земјдолското шо треба да се ниваре омфг...:tapp::tapp::tapp:

зафркаваах се така бе, од времето е останано тава, гимназијата од тогај има име направано а земјоделското и каубојското ги прават најдолни школи, ама сега гимназијата мислам оти го нема веќе тава ниво шо е било, земјоделското полека полека се оправува па арно е..... и у гимназијата има некој така шо делат, как шо има каубојското и земјоделското, само шо тама се повеќе :toe:
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Lol kakvo glupo prasanje,piti gi dedoti i babati ke ti odgovorat,kazi stvarno li po podeluvanjeto na Makedonija Strumica e bila Bugarska,pa pisi so se kazale..
Aj ne seri molam ti se,inace jeste da ima bugari niz Makedonija, imaat bg pasosi hihihihhihih ubavini mameto nivno.


Energie ti imas avtomatski blok na msn od mene. Fala. Prijatno
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
тка ми как остро и на прва ...:)
и делит не ли му даваш :P
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
добро дете е само испуштил се е :)
 

Vetrence

...believe in yourself! :)
Член од
2 јули 2007
Мислења
7.469
Поени од реакции
676
Крај Верице толко.. не кажувам ништо повеке да не напраам малер. :pos2:


Иначе денеска доста народче неш низ градо ..а и тваа времето арно ного.
 

Alien_sr

Ultimate Survivor!
Член од
14 мај 2007
Мислења
2.971
Поени од реакции
143
Јас само шо си идам. Бех на свадба, и јас видех оти има наротче низ градо. Кој се враќа од излеване, кој си седат у малите... Стопли се времето и на никој не му се оде дома.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom